newsletter | kontakt | ulubione | mapa serwisu
REKLAMA
..................................................................................................................
Metoda Tradycyjna
...............................................................................................................................................................................................................................................................................

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych zajeć prowadzonych przez lektora z TUTOR. Dzięki zajęciom udaje mi się nadrobić zaległości i coraz częściej osiągam sukcesy w szkole.

Marcin Markowski (język angielski)

Nie mam zastrzeżeń zarówno co do sposobu prowadzenia zajęć czy też podejścia lektora. Ponadto uważam, że atmosfera panujaca na lekcji jest bardzo miła, co tylko pomaga mi w przyswajaniu wiedzy. Cenię sobie przygotowanie lektora i jego stosunek do lekcji (w szczególności cierpliwość przy sprawdzaniu zadań). Uważam, że doskonałą pomocą są również ćwiczenia i różnego rodzaju materiały, które otrzymuje prawie po każdej lekcji. Poza tym wystawianie ocen doskonale mobilizuje do pracy nad językiem.

Weronika Bibrzycka (język angielski)

Dzięki korepetycją z języka angielskiego w Waszym Studium Językowym TUTOR, nie mam problemów z tym językiem w szkole. Ogólnie jest to bardzo dobry sposób na uczenie się, podoba mi się atmosfera na lekcjach i sposób ich prowadzenia. Jak na razie po 6 miesiącach zauważyłam duże postępy w wymowie i poznałam już moim zdaniem dość duży zakres materiału.

Arleta Rundzia (język angielski)

Nauka języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR jest czymś bardzo pomocnym i skutecznym. Daje ona możliwość szybkiego przyswajania wiedzy w miłej atmosferze, która dodatkowo wzbogaca zajęcia. Nauka ta rozwija możliwości osoby pobierającej korepetycje, staje sie elementem mobilizujacym i zachęcającym do lepszego poznania języka obcego. Różne metody i pomoce stosowane na zajęciach sprawiają, że następuje wszechstronne zapoznanie z językiem i odpowiednie przygotowanie np. do egzaminu maturalnego.

Anna Jaromin (język angielski)

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji w Studium Językowym TUTOR. Lektorka jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Przynosi nowe ćwiczenia, powtarza trudniejsze zagadnienia, zadaje wypracowania. Ponadto świetnie tłumaczy gramatykę, z którą zawsze miałem problemy.
W chwili obecnej nie mam żadnych zastrzeżeń do sposobu prowadzenia zajęć.

Łukasz Kulczyk (język niemiecki)

Wyrażam bardzo pozytywną opinię na temat nauczania języka obcego przez nauczycieli-korepetytorów z Studio Językowego TUTOR. To właśnie dzięki pani lektor nasze dziecko po kilku godzinach korepetycji poprawiło ocenę z języka niemieckiego. Zmieniło również swoje negatywne nastawienie do języka i ocenę trudności w jego nauce.
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do dziecka, sprawia że jesteśmy bardzo zadowoleni z usług TUTOR.

Maria Drobisz (język niemiecki)

Korepetycje prowadzone są ciekawie. Lektor zawsze dobrze przygotowany do zajęć, posiada odpowiednią wiedzę. Przebieg korepetycji dostosowany jest do potrzeb klienta. Osobiście jestem bardzo zadowolona z nauki w Państwa Studio.

Joanna Jagoda (język angielski)

Jak narazie jestm zadowolona z poziomu nauczania i mam nadzieję, że to sie nie zmieni. Bardzo odpowiada mi podręcznik z którego korzystam na zajęciach, dzięki niemu lekcje mają swoisty charakter i nauka jest przyjemna. Jeśli mam mozliwość wyrażenia swojej opinii są dwie rzeczy które bym dodała. Pierwsza z nich to większa ilość różnorodnych i ciekawych zadań domowych, a druga to żeby wiedza była częściej sprawdzana w formie sprawdzianów, testów pisemnych.

Ewelina Jakubowska (język angielski)

Korepetycje w Studiu Językowym TUTOR dają mi bardzo dużo. Nauczyciel jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Zajęcia odbywają sie w miłej atmosferze. Na lekcjach jest przerabianych bardzo dużo ćwiczeń podnoszących poziom mojej gramatyki oraz materiał który ulepsza moje słownictwo. Dostaję również mnóstwo materiałów po które mogę w każdej chwili sięgnąć.

Małgorzata Pietrucha (język angielski)

Jesteśmy zadowoleni z perfekcyjnie prowadzonych zajęć. Dziecko poszerzyło swoją wiedzę i łatwiej nawiązuje rozmowę w języku angielskim. Udzielanie korepetycji językowych w domu ucznia jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dziecko dojeżdżające do szkoły  nie musi tracić czasu na kolejne dojazdy, bądź czekanie na dodatkowe lekcje. W ten sposób zyskuje czas na dodatkową naukę lub dodatkowe zainteresowania.

Grażyna Wadoń (język angielski)

Nauka zdobyta w Studiu Językowym TUTOR pozwala mi swobodnie porozumieć sie z anglikiem. Uczący jest miły, sympatyczny, ale również wymagający. Uważam, że wyjeżdżając zagranicę będę potrafiła porozumieć się w danym kraju, ponieważ znam wiele przydatnych słów i zwrotów które potrafie złożyć w poprawne gramatycznie zdania.

Wioletta Mikołajczyk (język angielski)

Bardzo jestem zadowolona z przygotowania do matury z języka rozyjskiego. Bardzo miła obsługa. Wspaniały wykładowca, bardzo doświadczony. Dostałam dużo materiałów, z których mogłam sie uczyć.

Danuta Jurecka (język rosyjski)

Jestem bardzo zadowolona z lekcji w SJ TUTOR. Moja znajoność j.angielskiego podniosła sie na wysoki poziom. Na początku ogromną trudność sprawiała mi konwersacja w tym języku,teraz nie mam z tym większysz problemów. Poznałam równiez metody rozwiązywania testów gramatycznych, ćwiczeń ze słuchu itp. Dzięki temu każdy egzamin będzie z pewnością znacznie łatwiejszy. Mój korepetytor zawsze przychodził na lekcje bardzo dobrze przygotowany. Przeprowadzane były ćwiczenia różnego rodzaju: ćwiczenia gramatyczne, słuchanie, czytanie, pisanie, itp. Było również dużo zadań do odrobienia w domu. Dzięki temu byłam mobilizowana do samodzielnej nauki. Teraz śmiało mogę powiedzieć,że potrafię komunikować się w języku angielskim.

Małgorzata Pietrucha (język angielski)

Lekcje języka niemieckiego prowadzone przez korepetytorkę z SJ TUTOR pozwalają mi na lepsze poznanie języka oraz na wyższe wyniki w nauce. Pani korepetytorka jest osobą wymagającą a jednocześnie bardzo sympatyczną. Prowadzi lekcje w sposób zajmujący i ciekawy. Jest osobą bardzo kompetentną i myślę, że w przyszłym roku szkolnym też się spotkamy.

Katarzyna Wójcik (język niemiecki)

Sądzę, że nauka języka niemieckiego jest dla mnie bardzo potrzebna. W SJ TUTOR nauczyciel bardzo dobrze mnie uczy, podobają mi się lekcje. Dzięki tym lekcją mam lepsze stopnie w szkole z języka niemieckiego.

Aleksandra Mikołajczyk (język niemiecki)

Dodatkowe lekcje języka niemieckiego pozwalają mi na dużo lepsze poznanie języka naszych sąsiadów oraz na wyższe wyniki w nauce. Pani korepetytorka jest osobą wymagającą a jednocześnie bardzo sympatyczną.
Prowadzi lekcje w sposób ciekawy i zajmujący. Z każdym problemem językowym mogę się do niej zwrócić. Jest osobą kompetentną i myślę,że w przyszłym roku szkolnym też się spotkamy.

Anna Wójcik (język niemiecki)

Korepetycje językowe w SJ TUTOR w dużej mierze zadowalają mnie. Najbardziej podoba mi się wprowadzona przez nauczyciela metoda nauki języka angielskiego. W sposób chronologiczny zaczynając od podstaw, następnie przemierzając dalsze kaskady słów i fraz. Drugim plusem tych lekcji jest powtórka słówek dobieranych na podsumowania działów tematycznych. Na początku miałem małe spięcia z nauczycielem, nie za bardzo umieliśmy się dogadać. teraz już wiem, że to czego ode mnie wymaga, zmusza mnie do tego, żeby nauczyć się języka angielskiego. W przyszłym roku chciałbym by lekcje przebiegały w spokoju i zrozumieniu tak jak i w tym roku. Stawiam szczególnie na powtórkę przed maturą, nową partię słówek i frazeologizmów. Chciałbym rozwiązywać dużo testów  maturalnych i listeningów. Wierzę, że nasza współpraca będzie układała się równie przychylnie dla obu stron, tak jak w tym roku.

Łukasz Gworek (język angielski)

Po trzymiesięcznej pomocy w nauce języka angielskiego, stwierdzam pozytywne efekty pracy z córką. Zauważyłam poprawę w nauce języka. Niewątpliwą tego przyczyną była miła atmosfera, z którą spotkała się Kasia oraz sposób podejścia do nauki prowadzącej zajęcia. Od miesiąca sierpnia Kasia jest zainteresowana kontynuacją nauki z panią lektor.

Maria Struska - Kruk (język angielski)

Jestem zadowolnona z zajęć j. angielskiego, w których uczestniczy mój syn.
Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób, dziecko nie jest znudzone i chętnie w nich uczestniczy. Lekcje rozwinęły zarówno umiejęści konwersacji jak i wypowiedzi na piśmie, co znalazło odzwierciedlenie w ocenach, które syn otrzymuje w szkole podstawowej. Ponadto możliwość elastycznego ustalania godzin, w których odbywają się lekcje jest bardzo atrakcyjną ofertą, gdyż ze względu na dużą ilośc godzin jaką mój syn spędza na treningach i różnego rodzaju zawodach, nie ma możliwości uczestniczenia w lekcjach, które mają sztywno określony dzień i godzinę. Na szczególną uwagę zasługuje również lektor prowadzący zajęcia, z którego zarówno Sebastian jak i ja jestęśmy bardzo zadowoleni. Pani prowadzi lekcje w sposób bardzo profesjonalny, posiada umiejętność przekazywania wiedzy, a swoją konsekwencją motywuje Sebastiana do intensywniejszej nauki.

Beata Przewoźniak (język angielski)

Profesjonalne podejście do nauczania. Jestem w pełni zadowolony z podejścia do mnie jako ucznia.

Jakub Bułaj (język angielski)

W Studio Językowym TUTOR zajęcia są bardzo przyjemne  ze względu na niezwykle sympatycznych lektorów . Na zajęciach realizowana jest  różnorodna i ciekawa tematyka.  Zajęcia są dostosowywane  do potrzeb i możliwości uczących się. Ogólnie wszystko jest bardzo fajne.

Małgorzata Połącarz (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona  z mojej korepetytorki, która - moim zdaniem przygotowała mnie bardzo rzetelnie  do matury ustnej i pisemnej. Nie podobało mi się tylko, że nie mogłam umawiać się na lekcje na połówkowe godziny, co często zmuszało mnie do zmiany moich planów lub długiego oczekiwania na zajęcia. Również ilość zadawanych do domu prac często przekraczała możliwosci mojej osoby i miałam początkowo duże trudności z nadrobieniem zaległośści w pracach domowych. Szkoła choć należy do jednej z droższych w okolicy, gwarantuje wysoki poziom i bardzo dobrych nauczycieli.  No i gdybyście oprócz wody i kawy mieli jeszcze jakieś soki do częstowania klientów - byłoby super. No i gdyby godziny lekcji nie były tak często przekładane.

Jagoda Gaweł (język angielski)

Uczęszczam na zajęcia przygotowujące do nowej matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Zależało mi przede wszystkim na tym,  aby możliwie jak najlepiej wykorzystać je przed zbliżającą się maturą.  Zajęcia umożliwiły mi to, że mogłam skupić się na  elementach i zakresach wiedzy, w których mam największe braki. Oprócz tego spotkałam się z bardzo miłym traktowaniem i wyrozumiałością.
Jestem zadowolona z lekcji w Studio Językowym TUTOR i uważam, że były mi one bardzo pomocne w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.

Anna Kawa (język angielski)

Nauka w Studio Językowym TUTOR zapewniła mi zadowalajacą znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym mi zdać maturę oraz swobodnie rozmawiać w tym języku.
Zarówno lektorzy,  jak i inne osoby poznane w SJ TUTOR są bardzo sympatyczne i przyjaźnie nastawione.

Michał Joniec (język angielski)

Nauka Języka w Studio Językowym TUTOR podobała mi się bardzo. Przede wszystkim poziom nauczania, wymagania oraz dyspozycyjność nauczycieli. Ważna dla mnie była także miła atmosfera na zajęciach i partnerskie stosunki z korepetytorami. Jestem pewna, że nie był to dla mnie stracony czas gdyż pogłębiłam wiedzę i stałam się pewniejsza w posługiwaniu językiem.
Było fajnie, wielkie dzięki :)

Marcelina Niemiec (język angielski)

Nauka języka francuskiego jest trudna, lecz pomimo kreatywności nauczyciela można ją zaliczyć do przyjemnych. Lekcje są urozmaicone grami i zabawami dzięki czemu są owocne.
Jestem zadowolona iż wybrałam tę szkołę językową.

Agata Łapa (język francuski)

Jestem w pełni zadowolony z nauki języka francuskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i interesujący. Atmosfera na lekcjach też mi odpowiada. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Ćwiczenia lekcyjne są urozmaicone. Nasz nauczyciel jest bardzo cierpliwy, zabawny i inteligentny. Największym plusem jest  często egzekwowana wiedza. Decyzja zapisania się na zajęcia była bardzo trafna.

Piotr Wiśniewski (język francuski)

Uważam, że nauka języka jest na wysokim poziomie. Odpowiada mi sposób prowadzenia zajęć. Tematy są odpowiednio dobrane, a zajęcia różnorodne. Panuje przyjemna atmosfera.

Jolanta Okrzesik (język francuski)

Jestem zadowolona z prowadzonych zajęć i postępów w nauce. Panuje przyjazna atmosfera i warunki sprzyjające zdobywaniu wiedzy. Zajęcia są urozmaicane i nie są monotonne.

Justyna Klimek (język francuski)

Lekcje języka francuskiego całkowicie mnie satysfakcjonują. Nasze wiadomości sprawdzane często, co jest dodatkowym czynnikiem mobilizującym. Wiedza jest przekazywana w sposób jasny i przystępny, ćwiczenia są urozmaicone i ciekawe. Jestem zadowolona ze sposobów nauczania, utrwalania i powtórzeń wiadomości. Uważam iż decyzja o nauce była trafna.

Anna Styc (język francuski)

Lekcje j. francuskiego są bardzo przyjemne. Na lekcji zapamiętuję bardzo dużo słówek dzięki czemu mam mniej nauki w domu. Wiedza jest sprawdzana na bieżąco ustnie lub pisemnie. Oprócz tego są zadania domowe. Uważam, że dzięki nauce w tej szkole uczyniłam wielki postęp w j. francuskim. W przyszłości pragnę kontynuować naukę języków w tej szkole.

Klaudia Ślósarczyk (język francuski)

Nauka języka hiszpańskiego w Studio Językowym TUTOR moim zdaniem jest prowadzona dobrze przez lektora moich dzieci. Przez okres urlopowy w Hiszpanii zapoznali się z kilkoma wyrazami, ale zasób ich słownictwa był bardzo ubogi. Rozpoczynając naukę w tej szkole mają możliwość rozwoju, ponieważ wiąże się to z naszym wyjazdem jestem zadowolona z prowadzenia zajęć. Mogę być spokojna, że dzieci nie będą miały problemu z podstawowymi rzeczami i nawiązywaniem kontaktu między rówieśnikami. Wprawdzie krótko trwać będzie nauka dzieci, zwłaszcza że wcześniej nie obcowali z tym językiem, ale będą na tyle przygotowane, aby poradzić sobie z nowymi problemami w obcym kraju.

Izabela Pierzchała (język hiszpański)

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu mojej nauki w SJ TUTOR ponieważ bardzo odpowiada mi sposób prowadzenia zajęć przez lektorkę. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, tempo nauki jest dostosowywane do moich indywidualnych wymagań. Lekcje przebiegają sprawnie, tematy lekcyjne są wspierane ciekawostkami nowinkami, ilustracjami. Co jakiś czas mam okazję sprawdzić stan swoich wiadomości na pisemnym teście i skorygować ewentualne braki lub błędy.

Jolanta Krzywda (język hiszpański)

Jestem zadowolona z lekcji na które uczęszczam. Moje oczekiwania zostały spełnione. Podoba mi się sposób uczenia p. lektor jak również atmosfera panująca na lekcji. Wiedza jest przekazywana w sposób adekwatny do mojego wieku. Poczyniłam wielkie postępy uczeszczając na te zajęcia językowe. Największym plusem jest często egzekwowana wiedza.
Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

Karolina Księżarczyk (język francuski)

Zajęcia w Studio Językowym TUTOR były prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Lektorzy byli bardzo sympatyczni. Zajęcia gwarantowały wysoki poziom nauczania, dawały możliwośc wyboru nauczania w małych grupach, co jest bardzo korzystne dla uczniów. Ogólnie był to czas spędzony bardzo miło, który wyćwiczył w nas wiele umiejętności, które stały się dla nas przydatne na maturze.

Anna Januszyk (język angielski)

Na zajęciach panuje miła atmosfera. Poziom nauczania należy do wysokich. Nauczyciele należą do wyjątkowo symaptycznych osób. Można uczyć się indywidualnie lub w grupach.

Monika Krzemień (język angielski)

Uważam, że nauka języka w SJ TUTOR jest na wysokim poziomie. Jestem zadowolona z zajęć ponieważ mój angielski znacznie się poprawił, czuję się pewniejsza w używaniu tego języka. Zajęcia prowadzone są w sposób przyjemny i interesujący. Lektor prowadzący zajęcia jest miły i otwarty, bardzo dobrze przygotowany do lekcji. Nauka języka w SJ TUTOR to czysta przyjemność i okazja do pogłębienia jego znajomości.

Karolina Osiecka (język angielski)

Na zajęciach panuje miła atmosfera. Poziom nauczania jest wysoki. Cała ekipa wraz z nauczycielami jest sympatyczna. Istnieje możliwość wyboru nauczania w grupach lub indywidualnie. Bezstresowe lekcje ułatwiają naukę. Nauczyciele to osoby umiejące dobrze przekazać swoją wiedzę.

Joanna Januszyk (język angielski)

W SJ TUTOR nauka odbywa się na wysokim poziomie, a  nauczyciele to wyjątkowo sympatyczne osoby.

Anna Mentelska (język angielski)

Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo ciekawy. Dzięki tym zajęciom można się wiele nauczyć w zakresie języka angielskiego i poszerzyć swoje wiadomości.

Magdalena Kasprzyk (język angielski)

Lekcje odbywają się bardzo punktualnie z dokładnym przestrzeganiem pełnej godziny zegarowej. Nauczyciel, lektor dostosowuje program indywidualnie do potrzeb uczestnika kursu. Lekcje prowadzone są fachowo. Sale wykładowe posiadają wysoki standard techniczny. Ponadto wszystkie lekcje są urozmaicone słuchaniem nagrań z kasety oraz różnymi grami i zabawami językowymi.

Bartłomiej Łuszczek (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z nauki j. angielskiego w Studio Językowym TUTOR. Dzięki tej metodzie poznałam wiele nowych słów, pogłębiłam wiedzę na temat krajów anglojęzycznych i ich kultury, którą mogę wykorzystać w przyszłości. Nauczycielka, która prowadziła wykłady jest bardzo miłą osobą, otwartą i zawsze bardzo dobrze przygotowaną do lekcji.

Iwona Mleczko (język angielski)

Jestem zadowolony z prowadzonych zajęć. Sądzę, że pozwolą mi one się dobrze przygotować do matury. Zajęcia ciekawe, materiał zróżnicowany. Stopień trudności jest dobrze dopasowany do moich umiejętności.

Michał Wiśniewski (język angielski)

Nauka języka obcego w Studio Językowym TUTOR była bardzo przyjemna. Zajęcia pomogły mi udoskonalić moje umiejętności językowe. Myślę, że zdobyte umiejętości i wiedza pomogą mi w moim egzaminie maturalnym z języka angielskiego. Czuję się teraz pewniej podczas rozmowy w języku obcym. Studio pomogło mi w wypracowaniu systematyczności. Myślę, że zdobyta wiedza okaże się moją przepustką na studia.
Bardzo Państwu dziękuję za miłą wspólpracę.

Ilona Chowaniec (język angielski)

Lekcje j. angielskiego w Studio Językowym TUTOR są bardzo pomocne i korzystne. Prowadzone są bardzo interesujące i dobrze przygotowujące do matury pisemnej jak i ustnej.

Klaudia Heflich (język angielski)

Jestem zadowolony z oferowanych mi usług. Nie mam żadnych uwag dotyczących nauki języka obcego prowadzonych przez Studio Językowe TUTOR

Szymon Hendzel (język angielski)

W Studio Językowym TUTOR zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, osoby uczące są bardzo sympatyczne. Można zaoszczędzić dużo czasu dzięki lekcjom w domu studenta.

Mateusz Wadoń (język angielski)

Nauka j. angielskiego w Państwa Studio jest wielka pomocą. Uczę się już dwa lata i zuważyłam znaczne postępy. Znacznie powiekszyło się moje słownictwo, a moje wypowiedzi sa płynne. Ze zrozumieniem tekstu słuchanego mam również coraz mniej problemów.
Mam nadzieję, że dzięki lekcjom dobrze zdam maturę rozszerzoną.

Arleta Rundzia (język angielski)

Uważam, że zajęcia z języka angielskiego są bardzo ciekawe i uczeń wiele z nich wyniesie jesli tylko bedzie słuchał i chciał. Lekcje dostosowane są do poziomu wiedzy studenta oraz do egzaminu jaki w przyszłości chce zdawać.
W czasie trwania zajęć słuchamy tekstów nagranych, ćwicząc rozumienie   ze słuchu. Wykonujemy ćwiczenie: czytanie ze zrozumieniem, co jest bardzo ważne dla uczniów, którzy chcą zdawać maturę z języka angielskiego. Student ćwiczy z lektorem gramatykę j. obcego. Nauczyciel dokładnie tłumaczy i upewnia się czy uczeń zrozumiał tłumaczony materiał. Po każdej lekcji są zadania aby uczniowe poćwiczyli i udoskonalili posiadaną wiedzę jak również słówka do nauki. Uważam, że na lekcjach panuje miła atmosfera. Lubię chodzić na te zajęcia.

Iwona Przystał (język angielski)

Wyrażam bardzo pozytywną opinię na temat nauczania j. angielskiego przez Waszego lektora mojej córki Sary Mańkut jak również mojego syna Igora Mańkut. Dzięki korepetycjom dzieci poprawiły oceny w szkole i nie mają juz problemów z tym przedmiotem. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy. Panuje miła atmosfera.

Patrycja Mańkut (język angielski)

W Studio Językowym TUTOR uczę sie od dwóch miesięcy, jestem zadowolona z wyników nauki oraz przydzielonego lektora. Godziny nauki są dopasowane do moich potrzeb, odpowiadają mi również formy płatności za naukę, oraz kontakt ze szkołą, który zawsze jest łatwy i przyjemny.

Joanna Wykręt (język angielski)

Nauka w Studio Językowym TUTOR spełnia moje wymagania. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i możliwości ucznia, w czasie, który pasuje obu stronom oraz w miejscu dogodnym dla obu stron. Lektorka jest bardzo miła i przygotowana do zajęć. Lekcje sa różnorodne i ciekawe. Na pewno nie można się nudzić. Proponowałabym tylko zmniejszyć tempo i większą uwagę poswięcić codziennym konwersacjom, które każdemu przydadzą się w codziennych rozmowach w obcym języku.

Renata Szymeczko (język angielski)

Naukę oceniam pozytywnie. Pani lektor stara się przygotować urozmaicony materiał dokładając ciekawe słówka i zwroty.
Szkoła jest elastyczna przy ustalaniu i przekładaniu termionów spotkań, co dla człowieka dość mocno zajętego jakim jestem ja, jest ogromną zaletą.

Cezary Bies (język angielski)

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Uważam, że pedagodzy są bardzo dobrze przygotowani i starają się przekazać jak najwięcej wiedzy swoim słuchaczom. Jednak uważam, ze zbyt szybkie tempo na lekcjach nie wpływa dobrze na jakosć prowadzonych lekcji. Moim zdaniem swobodna rozmowa i ciągłe poruszanie danych tematów, bardziej utrwala znajomość słownictwa niż szybkie wyliczanie słówek, a następnie używanie ich w ćwiczeniach. Poza ta jedną uwagą innych nie mam i jestem zadowolona z prowadzonej nauki.

Anna Kulpa (język angielski)

W Studio Językowym lektorzy są profesjonalni i zawsze bardzo dobrze przygotowani do zajęć. Warunki techniczne również są dobre. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób.Jestem w pełni zadowolony.

Przemysław Gałgan (język angielski)

Studio Językowe TUTOR to wysoki poziom nauczania, dobrzy lektorzy. Myślę, że to dobra alternatywa aby znaleźć pracę na rynku zagranicznym.

Łukasz Zajas (język angielski)

Lekcje językowe prowadzone są prosty, zrozumiały dla dziecka sposób, łatwo może przyswoić sobie zadane słówka, zwroty. Nauka jest w różny sposób urozmaicona przez co nie jest dla dziecka nudna. Nauczyciel języka ma bardzo dobre predyspozycje do uczenia i dlatego uczeń chętnie uczestniczy w zajęciach j. angielskiego.

Magdalena Goc (język angielski)

Lekcje języka angielskiego są dostosowane do wieku mojego dziecka. Córka bardzo chętnie bierze w nich udział. Książka, ćwiczenia oraz pomoce, które przygotowuje nauczyciel ułatwiaja naukę. Myślę, że zdobyta wiedza będzie podstawą i fundamentem do dalszej edukacji mojego dziecka.

Maria Kania (język angielski)

Lekcje j. angielskiego w SJ TUTOR prowadzone są bardzo interesująco i profesjonalnie. Otrzymuję wiele dodatkowych materiałów z ćwiczeniami językowymi i z ćwiczeniami z gramatyki, które są systematycznie sprawdzane. Zajęcia zawsze rozpoczynają się punktualnie i są prowadzone w miłej atmosferze.
Jestem bardzo zadowolona z nauki j. angielskiego w SJ TUTOR.

Urszula Szulkowska (język angielski)

Jestem zadowolona z kursu ponieważ osiągnęłam swój cel zdałam maturę.

Paulina Dzióbek (język angielski)

Jestem zadowolona z formy i efektów jakie przynoszą lekcje j. angielskiego prowadzone przez lektora, w których uczestniczy mój syn. Zajęcia prowadzone są w urozmaicony sposób dzięki czemu moje dziecko nie nudzi się i chętnie w nich uczestniczy. Dużą zaletą jest również to, że lektor jest zawsze punktualny i z dużym zaangażowaniem prowadzi lekcje.

Beata Przewoźniak (język angielski)

Trzeci rok uczymy się z TUTOR j. angielskiego. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Poziom nauczania dostosowany jest do naszych możliwości. Efekty zajęć najlepiej widzimy w szkole, gdzie tylko powtarzamy przyswojone widomości. Na każdej lekcji stopień naszej wiedzy sprawdzany jest kilkuminutową kartkówką. Często słuchamy kaset i czytamy interesujące teksty. Jesteśmy zadowoleni z zajęć j. angielskiego. Chcielibyśmy w przyszłości wykorzystać zdobytą wiedzę.

Dawid, Magda Szulkowscy (język angielski)

Nie mam zastrzeżeń co do sposobu i metod prowadzenia zajęć nauki języka obcego w Studio Językowym TUTOR.

Lucyna Wańkowicz (język niemiecki)

W szkole pracowalo mi się przyjemnie. Była fachowa obsługa, dobrze przygotowana do zajęć. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna. Szkoła funkcjonuje prawidłowo.

Katarzyna Foks (język angielski)

Na tym etapie naszego dziecka jesteśmy zadowoleni z postępów jakie przyniosły w zakresie znajomości nauki języka niemieckiego. Liczymay na dalsze efekty w nauce.

Magdalena Kasperek (język niemiecki)

Nauka języka obcego w Studio Językowym TUTOR jest ciekawie opracowana i bogata w różnego rodzaju ćwiczenia językowe np. słuchanie, czytanie, mówienie. Można się wiele nauczyć.

Małgorzata Myśliwiec (język angielski)

Myślę, że nauka j. obcego w Studio Językowym TUTOR jest dostosowana do indywidualnych wymagań osoby, która uczestniczy w danym kursie. Obejmuje ciekawe ćwiczenia, a także doskonalenie języka w mówieniu i rozumieniu tekstu.

Elżbieta Poprawa (język angielski)

Nauka języka angielskiego w Studio Językowym TUTOR była prowadzona w ciekawy sposób. Pomogła w opanowaniu czytania, słuchania i mówienia w jezyku obcym.

Justyna Korczyk (język angielski)

Kurs języka obcego był prowadzony w bardzo przejrzysty, zrozumiały sposób. Zajęcia ciekawe, zmuszające do szukania słów, oraz wyrażania własnych myśli w języku obcym. Lekcja połączona ze słuchaniem z taśmy utrwala poznany materiał. Lektor prowadzący zajęcia jest osobą godną polecenia innym uczącym się.

Agata Pytlik (język niemiecki)

Jestem zadowolony z nauki i wyników nauki języka niemieckiego. Pani, która ten język wykładała jest nauczycielką, która wkładała dużo swojego czasu jak na wykładach tak i w domu. Było dużo ciekawego i konkretnego materiału.
DLA PANI NAUCZYCIELKI DUŻY PLUS I PREMIA.

Miroslaw Cygan (język niemiecki)

Studio Językowe TUTOR zorganizowało lekcje j. angielskiego w naszym gimnazjum dlatego zdecydowałam się w nich uczestniczyć. Zajęcia prowadzone były przez lektorkę w sposób ciekawy i interesujący. Formy zajęć byly różnorodne i nigdy się nie nudziłyśmy. Aby urozmaicić lekcje do programu włączone były filmy, gry, zabawy, śpiew. Omawiana była historia i zabytki Wielkiej Brytanii, a także bardzo interesujące mnie różne tradycje, obyczaje panujące wśród Anglików.
Naukę w Studio Językowym TUTOR cenię bardzo wysoko. Moja znajomość j. angielskiego rozszerzyła się co mogłam wykorzystać na lekcjach angielskiego w gimnazjum.

Anna Papoń
(język angielski)

Na angielskim bardzo dużo się nauczyłem. Lekcje były bardzo ciekawe. Na zadanie dostawałem bardzo mało. Niektóre lekcje były łatwe a inne trudniejsze. Pani, która mnie uczyła była bardzo miła.

Kuba Kucharski (język angielski)

Ogólnie jestem zadowolona z kursu j. angielskiego. Dużym plusem są dogodne godzinu kursu, płatność w ratach mili i kompetentni lektorzy. Promocyjny francuski za 5zł był super :)

Marta Łopatko (język angielski)

Wiele sie nauczyłam. Język angielski jest bardzo fajny. Bardzo podoba mi się Pani. Zajęcia angielskiego pomogły mi na zajęciach w szkole.

Magdalena Żak (język angielski)

Zajęcia prowadzone są rzetelnie i profesjonalnie. Pozwalają mi na wykorzystanie j. angielskiego do celów zawodowych.

Andrzej Szulkowski ( język angielski)

Nauka j. angielskiego w Studio Językowym TUTOR pomogła mi w zrozumieniu tego języka. Dzięki lekcjom stałam się bardziej aktywna w szkole. Zajęcia prowadzone były w przyjemnej atmosferze. Nauczyciele są bardzo wymagający, w przyjemny sposób przekazują wiedzę.

Urszula Szyjka (język angielski)

Na lekcjach języka angielskiego uczyło mi się dobrze. Wszystkie Panie były miłe lecz pierwsza zadawała za dużo zadania. Zajęcia te pomogły mi na lekcjach angielskiego w szkole, oraz przygotować się do konkursów z tego języka.

Jakub Żak (język angielski)

Korzystam z usług Studio Językowego TUTOR i jestem bardzo zadowolona. Język angielski nie sprawia mi żadnych trudności, czy to w porozumiewaniu się z obcokrajowcami czy też w szkole. Nauczyciele są rewelacyjni, wykwalifikowani i łatwo nawiazują kontakty. Gratuluję i życzę powodzenia w dalszej działalności.

Marta Kolonko (język angielski)

Nauka j. angielskiego w pełni spełnia moje oczekiwania. Na lekcjach nie muszę się stresować, ponieważ atmosfera jest bardzo sympatyczna. Wiele rzeczy kilkakrotnie powtarzamy i każda z osób ma możliwość wypowiedzenia się. Nie ma żadnych wątpliwości na temat jakiegokolwiek materiału, gdyż bez problemu możemy o wszystko zapytać. Mam tylko nadzieję, że nasza grupa nie będzie zmieniona pod względem ilościowym, a nauczyciel także zostanie bez zmain.

Ania Skowrońska (język angielski)

W Szkole Językowej TUTOR uczę się od roku. Lekcje były prowadzone bardzo fajnie i przyjemnie. Powtórzyłem i nauczyłem się wielu nowych rzeczy. Podczas jednej godziny lekcyjnej ćwiczyłem gramatykę, wymowę i poznałem nowe słówka i wyrażenia. Mój angielski stał się coraz lepszy, co w dużej mierze zawdzięczam tej szkole. Uważam, że lekcje są troszeczkę za drogie lecz rekompensuje to wysoki poziom szkoły.

Jakub Dulęba (język angielski)

Nauka języka niemieckiego odbywała się w miłej atmosferze. Wykładowca super, wiedza na wysokim poziomie umiejętnie przekazana. Prosze o premię uznaniową dla p. lektor.

Grzegorz Cygan (język niemiecki)

Nauka j. niemieckiego prowadzona przez lektorkę ze Studia Językowego TUTOR odbywa się w sposób bardzo profesjonalny. Osoba ucząca jest zawsze przygotowana do prowadzenia zajęć (odp. podręcznik, xero, kasety, płyty CD). Materiał przerabiany nie pokrywa się z matriałem szkolnym uczeń ma zadawane zadania, które są dokładnie sprawdzane na następnych zajęciach. Lektorka ma bardzo dobry kontakt z uczniem, uczeń w jej obecności czuje się swobodnie ale nie na zasadach koleżenskich lecz parnerskich. Jako rodzic mogę dodać, że mam pełne zaufanie do profesjonalizmu lektorki ze Studia Językowego TUTOR.

Katarzyna, Anna Wójcik (język niemiecki)

Nauka była przyjemna, treściwa dzięki, której wiele się nauczyłem.

Grzegorz Strzelec (język angielski)

Naukę w Szkole Językowej TUTOR kontrynuuję od 3 m-cy. Zapisałam się aby poprawić swoją znajomość j.angielskiego gdyż w  przyszłym roku zdaje maturę. Zazwyczaj różne kursy nie wniosły wiele nowego w mój poziom zaawansowania języka jednak tutaj jest zupełnie inaczej. Lekcje wprowadzają wiele nowego prowadzone sa w sposób ciekawy co pozwala na dodatkowe szybkie zapamiętywanie słówek oraz czasów gramatycznych. Lektorka prowadząca zajęcia jest osoba wymagajacą lecz również kteatywną. Dzięki lekcjom zrobiłam postępy, z angielskim radzę sobie dużo łatwiej. Myślę iż w przyszłym roku szkolnym 2006/2007 również bedę konyunuować naukę w tej szkole.

Paulina Grzybek (język angielski)

Lekcje są super podoba mi się sposób prowadzenia lekcji. Nauczyciel jest średniowymagający.

Aleksander Gut (język angielski)

Lekcje j. angielskiego bardzo mi się podobały. Moim zdaniem zajęcia te są bardzo przydatne zarówno jak i dla osób początkujacych jak i przygotwujących się do matury. Dzięki tym korepetycjom lekcje j.angielskiego w moim liceum nie sprawiają mi większej trudności. Myślę również, że o wiele łatwiej jest mi porozumieć się z innymi ludźmi w tym właśnie języku. Miło wspominam wspólnie spędzony czas. Każdemu mogę polecić.

Aneta Hachuła (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć przez lektorów TUTOR choć trzykrotna zmiana lektora w ciągu tego roku nie wpłynęła korzystnie  na naukę j. angielskiego. Każda zmiana wymagała dostosowania się do lektora, zmianę sposobu nauki.

Katarzyna Żak (język angielski)

Zajęcia wszechstronne i bogate. Materiał jest realizowany sysrtematycznie i z konsekwencją. Uczymy się rzeczy przydatnych. i pożytecznych. Miła atmosfera na zajęciach.

Paweł Szczygieł (język niemiecki)

Moim zdanim lekcje są bardzo przydatne zarówno jak i dla osób począkujących jak również dla kontynuujących edukacje. Osobiście uważam, że bardzo przydały mi się korepetycje i jestem z nich zadowolona. Na zajęciach uczymy się każdej formy wypowiedzi, poprawiamy błędy, poznajemy słownictwo przydatne w każdej sytuacji. Jest to znakomite przygotowanie do matury.

Sonia Tabaka (język angielski)

Sądzę iż systematyczna nauka języka przyniosła mi spodziewane efekty. Nie tylko lepiej radzę sobie z tym przedmiotem w szkole ale także łatwiej jest mi porozumieć się z innymi ludźmi. Lekcje prowadzone są profesjonalnie jednocześnie bedąc przyjemnym spędzaniem czasu. Nauczyciel dostosowuje się do naszych potrzeb. Myślę, że skorzystam ponownie z usług tego Studia w przyszłości.

Weronika Tabaka (język angielski)

Zajęcia bardzo dobrze zorganizowane. Duży nacisk na komunikację, język i gramatykę. Miła atmosfera na zajęciach. Osobiscie jestem bardzo zadowolona.

Paulina Farana (język niemiecki)

Dobrze dobrany program, nastawienie na komunikację i rozmowę a nie na gramatykę. Wykładowca bardzo dobrze  przygotowywał materiały, korzystając z wielu źródeł, doskonała atmosfera zajęć.

Izabella Musioł (język niemiecki)

Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Doskonaly kontakt lektora z uczniem co widać podczas rozmów, zajęć, zabaw. Wiedza przekazywana w sposób bardzo przystępny. Córka zawsze po lekcji jest zadowolona, chwali się nowopoznanym materiałem. zadania sprawdzane na bieżąco, ciagłe systematyczne utrwalanie poznanego materiału. Praca zarówno z podręcznikiem jak również z wykorzystaniem innych materiałów, pomocy (CD, komputer, internet itd). Mam nadzieję, że powyższa opinia przysporzy szkole wielu nowych uczniów.

Martyna Zarębska (język angielski)

Nauka w Studio Językowym TUTOR odbywa się w miłej atmosferze. Lubię tu chodzić na zajęcia lekcyjne. Dostaję dużo różnych materiałów, dzięki którym lepiej poznaje język. Można tu się dużo nauczyć.

Katarzyna Dyrcz (język angielski)

Jestem uczennicą Studio Językowego TUTOR od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Nauka sprawia mi przyjemność. Lekcje zwierają dużo cwiczeń, które przygotowują mnie do matury. Myślę, że  w przyszłym roku szkolnym tj. 2006/2007 podejmę kontynuację nauki w Waszej szkole.

Żaneta Księżarczyk (język angielski)

Od roku jesteśmy klientami Studio Językowego TUTOR w ramach zajęć indywidualnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwa szkołą. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, zachęcajacy do własnej inwencji. Szczególny nacisk kładziony jest na sprawną kominikację z uwzględnieniem poprawnej gramatyki. Zajęcia prowadzone są w sposób nie budzący zasrzeżeń. Wszystkie problemy rozwiazywane są na bieżąco.

Franciszek Orzeł  (język angielski)

Nauka języka odbywała się bardzo rzetelnie i progamowo. Doskonale dobrany materiał do nauki w tak krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Dużo materiału tematycznego. Wykładowca super!!!

Andrzej Bryksa (język niemiecki)

Lekcje prowadzone są ogólnie w sposób przystępny, jednakże zbyt często i zbyt szybko następuje zmiana tematu i nie wszystko jest dla mnie od razu zrozumiałe. Zbyt mało rozmów  w czasie lekcji, zbyt mało materiałów pisemnych.Jeżeli chodzi o terminy lekcji to jest zbyt mała mombilność terminów. Jeżeli chodzi o lektora to lekcje prowadzone są ciekawie. Duży nacisk na wymowę pozwala opanować słownictwo.

Mariusz Nowak (język angielski)

W Studio Językowym TUTOR odbyłem dziesięć lekcji języka włoskiego. Jestem bardzo zadowolony, gdyż uważam, że moja znajomość włoskiego znacznie się poprawiła. Jestem również bardzo zadowolony z Pani Nauczycielki, która wykonuje swoja pracę z pasją i dzięki niej będę jeszcze częsciej zaglądał do gramatyki włoskiej.

Krzysztof Noga (język włoski)

Studio Językowe TUTOR jest bardzo dobrym miejscem do podszkolenia się z języka angielskiego. Panuje tu miła atmosfera. Wiele nauczyłam się przez to Studio ponieważ na semestr wypadłam zadawalająco. Są tu dobrze nastawieni nauczyciele i są tego efekty, ponieważ coraz więcej osób uczęszcza tu na lekcje.

Ania Pastuszka (j.angielski)

Jestem zadowolony z lekcji i podoba mi się nauczanie pani, ponieważ lekcja jest interesująca.

Jakub Żak  (język angielski)

Lekcje języka angielskiego prowadzone są w ciekawy sposób, lektorka przygotowuje dodatkowe materiały mające na celu łatwiejsze opanowanie danego tematu oraz jego utrwalenie. Przerabiany materiał jest powtarzany na następnej lekcji. Lekcje rozpoczynają się punktualnie. Lektorka jest zawsze uśmiechnięta, pogodna i pełna zapału, do pracy potrafi rozruszać najbardziej uśpione szare komórki, cały czas zmusza do myślenia i pracy (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Katarzyna Żak  (język angielski)

Pani lektor jest miłą osobą. Bardzo dużo mnie nauczyła. Sprawdziany są zbyt proste. Lubię wycinanki i poznanie nowych słów i wyrażeń. Bardzo lubię panią lektor. Ze słowami nie mam żadnych problemów. Bardzo mnie ciekawi poznanie nowych słów.

Kuba Kucharski (język angielski)

Sposób prowadzenia nauki w Studiu Językowym TUTOR jest moim zdaniem zadowalający. Lekcje odbywają się regularnie, bez zakłóceń. Pani Lektor jest zawsze przygotowana do ich prowadzenia, nie tylko realizuje program nauczania w ramach Studium ale również na bieżąco śledzi postępy Antosia w szkole. Syn z sympatią wyraża się o lekcjach i Nauczycielu.

Antoś Dadak (język angielski)

Nauka języka angielskiego bardzo mi się podoba. Lekcje są bardzo wesołe jest śpiew, zabawa i nauka. Moja Pani jest bardzo miła i wesoła. Lubię uczyć się języka angielskiego.

Dominika Łysoń (język angielski)

Bardzo podoba mi się pani, jest fajna. Śmiejemy się z różnych rzeczy. To co nauczę się na lekcji bardzo przydaje mi się w szkole, nawet co dziwne jest mało zadania. Chociaż bardzo i to bardzo nie lubie kartkówek.

Madzia Żak  (język angielski)

Uważam, że lekcje języka włoskiego, na które uczęszczam są ciekawie prowadzone, a duża ilość nowego materiału, w krótkim czasie pozwoliła na poprawienie i udoskonalenie wcześniej nabytych umiejętności. Sądzę również, że robienie testów ze słownictwa jest bardzo dobre gdyż mobilizuje do nauki. Podoba mi się również to, że nauczyciel przynosi różne ciekawe materiały do pracy i daje dużo zadań domowych pomagających utrwalić wiedzę zdobytą na zajęciach.

Anna Gąsior (język włoski)

Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć. Są one prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze. Lektorka do każdych zajęć jest bardzo dobrze przygotowana. Odpowiednio dobrane materiały do ćwiczeń zarówno na zajęciach jak i na zadania domowe. Dużym plusem jest możliwość przełożenia zajęć z bardzo ważnych powodów. Zajęcia te nie przepadają, ale są prowadzone po uzgodnieniu nowego terminu.

Krzysztof Adamus (język włoski)

Nauka języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR pomaga mi w byciu aktywną na lekcjach w szkole, pozwala w przyjemny sposób uczyć się języka. Lekcje prowadzone są ciekawie. Nauczyciele starają się jak najlepiej przekazać wiedzę.

Urszula Szyjka (język angielski)

Nauka języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR jest bardzo pomocna i skuteczna. Dzięki korepetycjom szybko przyswajam wiedzę, którą miejmy nadzieję wykorzystam na maturze.

Radosław Kozłowski (język angielski)

Uważam, że słusznym wyborem było wybranie tej szkoły. Jest bardzo miła atmosfera i świetna grupa. Jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegają zajęcia, a także z pani, która je prowadzi. Poznaję wiele nowych słów, zwrotów. Więc rozmawiam po angielsku (lecz nie zawsze wychodzi). Lubię osoby, które są w mojej grupie, ponieważ nikt się zbytnio nie wyróżnia i wszyscy traktowani są równo. I jęśli chodzi o klasy to uważam, że są bardzo odpowiednio urządzone do nauki języka obcego.

Katarzyna Klimczyk (język angielski)

Zapisanie się do Szkoły Językowej TUTOR było dobrym wyborem. Panuje tu miła, przyjazna atmosfera. Moja grupa ma bardzo dobrego lektora, który świetnie przekazuje nam swoją wiedzę. Dostajemy bardzo dużo materiałów, z których się uczymy. Dużo rozmawiamy, aby polepszyć zdolność porozumiewania się w języku angielskim. Myślę, że uczęszczanie na zajęcia bardzo pomogło mi w nauce, oraz przełamaniu wewnętrznej bariery mówienia w obcym języku.

Sylwia Dyrek (język angielski)

Myślę, że nauka w TUTOR jest dobra i prowadzona przez miłych i wykwalifikowanych nauczycieli, co pozwala na wprowadzenie przyjaznej atmosfery na zajęciach. Jest zadawane dużo ćwiczeń językowych i pisemnych co pozwala na duże pochłanianie nauki:)

Arkadiusz Adamczyk (język angielski)

Moim zdaniem lekcje w Studiu Językowym TUTOR są prowadzone bardzo sympatycznie i zabawnie. Obsługa jest bardzo miła. Nauczyciel wykłada lekcje w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały. Wszystkie rozwiązywane przez grupe zadania są wybrane pod jej profil (matura - podstawowa). Ćwiczymy wymowe, pisanie, rozumienie ze słuchu i z tekstu czytanego. Zajęcia w tym studiu językowym bardzo mi się podobają i jestem zadowolona z wyboru tej firmy.

Estera Bożek (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z nauki jezyka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR. Rozwijam umiejętności zarówno czytania, pisania jak i słuchania tekstów w języku angielskim. Wykonuję wszystkie ćwiczenia, które przygotowują mnie do matury z tego języka. Po świetnych lekcjach będę się czuła o wiele pewniej na maturze. Wszystkim, którzy chcą zdawać maturę z języka obcego szczerze polecam naukę w Studiu Językowym TUTUR.

Katarzyna Dyrcz (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z nauki w S.J.T. Świadczą o tym nie tylko dobre wyniki w szkole, ale także fakt, że lekcje z lektorem są czystą przyjemnością, co bardzo dobrze wpływa na przepływ informacji, z którymi mam styczność na lekcji. To już 5 rok, podczas którego uczę się w Studiu Jęz. Tutor i nie zamierzam zrezygnować.

Marta Kolonko (język angielski)

Od 4 lat uczę się języka angielskiego z TUTOR. Lekcje odbywają się raz w tygodniu. Z roku na rok zauważam postępy w nauce. Obecnie przygotowywuję się do testu PET. Na każdej lekcji sprawdzone jest pisemne zadanie domowe. Błędy są omawiane i tłumaczone. Następnie ma miejsce krótka kartkówka sprawdzająca poznane wcześniej wiadomości. Materiał jest dokładnie analizowany, a nowe części gramatyki zapisywane w postaci notatki w zeszycie. Moje oceny z mówienia, pisania, słuchania są rzetelnie zapisywane na kartach ocen. Efekty mojej pracy najlepiej widzę w szkole, gdzie nie mam problemów z przerobionym wcześniej materiałem. Jestem zadowolony z lekcji z TUTOR i moich postępów. Mam zamiar nadal kontynuować naukę.

Dawid Szulkowski (język angielski)

Zajęcia odbywają się systematycznie w miłej atmosferze. Odsłuchujemy nagrania, wykonujemy ćwiczenia z zakresu pisania, czytania i słuchania. Zajęcia rozpoczynają się od sprawdzenia zadania i wiadomości z ostatniej lekcji. Jestem zadowolona z tych zajęć.

Magdalena Szulkowska (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z mojego kursu. W końcu zaczęłam orientować się co i jak w związku z maturą. Zauważyłam także poprawę w moich umiejętnościach. Jestem także zadowolona z mojej nauczycielki. Uważam, że dobrze prowadzi ze mną zajęcia i jest bardzo sympatyczną osobą.

Marta Czerwik (język angielski)

Jesteśmy zadowoleni z nauki języka niemieckiego. Myślę, że lekcje są prowadzone odpowiednio do poziomu wiedzy dzieci. Sposób nauczania jest na dobrym poziomie, a umiejętności córki są wyższe. Mam nadzieję, że dalsza nauka języka będzie jeszcze lepsza.

Magdalena Kasperek (język niemiecki)

Zajęcia są prowadzone w sposób, który sprawia dużo zadowolenia z czasu spędzonego w SJ TUTOR. Uczęszczejąca na zajęcia córka wykazuje duże postępy w zakresie posługiwania się j. niemieckim. Prowadzący zajęcia wykazuje się wysokimi kompetencjami dydaktycznymi, potrafi przekazywać wiedzę w sposób profesjonalny. Po ponad roku uczęszczania przez moją córkę do SJ TUTOR uważam, że moje oczekiwania w zakresie postępów w nauce j. niemieckiego córki są realizowane.

Grzegorz Bębenek (język niemiecki)

Syn mój Paweł Wilczak uczęszcza już drugi rok na zajęcia z języka niemieckiego w Studiu Językowym TUTOR. Ja sama nie umiem w/w języka, ale po ocenach szkolnych uważam, że dodatkowe zajęcia pomagają mu dużo. Forma prowadzenia zajęć jest dobra, syn chodzi na nie chętnie i jest zadowolony. Osoba ucząca w razie jakiś problemów - np. małe przykładanie się dziecka do nauki - kontaktuje się z opiekunem przekazując informację.

Anna Wilczak (język niemiecki)

Córka z przyjemnością uczęszcza na naukę języka niemieckiego. Lubi panią, która tą naukę prowadzi. Pani prowadząc zajęcia zadaje, a potem sprawdza wykonane zadania i wiedzę jaką posiadają dzieci, co sprzyja zapamiętywaniu języka.

Małgorzata Jakubiec (język niemiecki)

Magda i Bartek chodzą na zajęcia z wielką przyjemnością, nie mogą się doczekać kiedy pojedziemy, na lekcjach jest wesoło i ciągle dużo się dzieje, Pani traktuje wszystkich jednakowo i z uwagą, uczą się języka niemieckiego z wielką radością i chętnie, w szkole na lekcjach nauczycielka często spyta ich skąd tyle wiedzą, dostają piątki i szóstki. Pracują samodzielnie ale rywalizują ze sobą. Myślę, że posłanie moich dzieci do Szkoły Językowej TUTOR było świetnym pomysłem. Jestem o tym głęboko przekonana. Zwłaszcza, że atmosfera poza zajęciami jest również bardzo sympatyczna "rodzinna", nikt nie jest anonimowy. Planuję kontynuować naukę dzieci w następnym roku.

Barbara Gaweł (język niemiecki)

Michał uczęszcza chętnie na lekcje języka angielskiego. Według niego lekcje te są prowadzone w ciekawy sposób, łatwo można przyswoić sobie przerobiony materiał. Czas spędzony na lekcji jest w pełni wykorzystany na naukę w formie nie tylko zabawy. Bardzo chwali sobie lektora języka angielskiego, który stara się zaciekawić go i zachęcić do nauki. Dzięki tym lekcjom, język angielski zaczyna powoli otwierać przed nim swoje tajemnice.

Magdalena Goc (język angielski)

Lekcje są bardzo dobrze przygotowane, dziecko robi postępy w nauce. Jesteśmy zadowoleni z prowadzenia nauki, oraz że lekcje są prowadzone w mniejszych grupach czyli po dwie osoby (jak w naszym przypadku). Dziękuje.

Bogusław Kania (język angielski)

Podobają mi się lekcje języka angielskiego. Pani jest miła i sympatyczna. Na lekcjach nauczyłem się dużo. Bardzo się cieszę gdy np. jadę na wczasy za granicę z rodzicami i mogę się porozumieć po angielsku.

Aleksander Gut (język angielski)

Podoba mi się na angielskim. Dużo się nauczyłam. Robimy mapy myśli, dzięki której łatwiej zapamiętać wszystkie lekcje.

Urszula Opitek (język angielski)

Podoba nam się na lekcjach, dużo można się nauczyć. Robimy mapy myśli, dzięki której łatwiej można zapamiętać wiele informacji na temat języka angielskiego. Jednym słowem jest spoko.

Agnieszka, Grzegorz Trenda (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR. Uważam, że zajęcia prowadzone są w sposób sprawny i profesjonalny. Dużo zyskałam uczęszczając na zajęcia w TUTORZE. W Studiu TUTOR spotkałam się z idealnie dobranym nauczycielem potrafiącym trafnie dobrać sposób nauczania do indywidualnych potrzeb klienta.

Sylwia Ciupka (język angielski)

Jestem zadowolona ze swojego lektora, ponieważ dzięki zajęciom z nim mam zdecydowanie lepsze wyniki w nauce, nauka jest lekka i przyjemna i w dalszym ciągu mam zamiar kontynuować naukę z p. lektor.

Marta Kolonko (język hiszpański)

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i jakości prowadzenia zajęć. Wiedza jest przekazywana w jasny i fachowy sposób co znacznie ułatwia mi opanowanie omawianych zagadnień. Również miłe i przyjacielskie nastawienie nauczyciela sprzyja nauce.

Karolina Kolonko (język francuski)

Lekcje w S.J.TUTOR prowadzone są w sposób bardzo interesujący, ciekawy i urozmaicony. Na zajęciach zwraca się dużą uwagę na aktywność ucznia, rozwijanie mowy o nowy zasób słów. Nauczyciel jest zawsze dobrze przygotowany do lekcji - poprzez dostarczenie uczniowi materiałów ksero, ilustracji tematycznych, albumów. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.

Jolanta Krzywda (język hiszpański)

Lekcje sprawiają mi wiele radości. Na początku występuje mały stres, ale myślę, że z czasem on zniknie. Panuje miła i spokojna atmosfera sprzyjająca nauce. Mam nadzieję, że dalsze spotkania będą równie przyjemne. Liczę na wyrozumiałość. Chciałabym, aby lekcje w sposób przyjemny pozwoliły mi opanować podstawy jezyka. Traktuje je jako odpoczynek po lekcjach szkolnych.

Marta Cygoń (język hiszpański)

Zajęcia prowadzone w zrozumiały, interesujący sposób. Pani lektor jest osobą miłą, pomocną i bardzo kompetentną. Jestem zadowolona z udziału w zajęciach. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Sonia Bazan (język hiszpański)

Lekcje wywarły na mnie pozytywną opinię. Wszystko przerabiane jest wolno i pokolei, tak by dobrze cały materiał zrozumieć.

Joanna Kozłowska (język hiszpański)

Jestem zadowolony z zajęć. Lekcje są ciekawe, dobrze prowadzone. Materiał jest zróznicowany. Myślę, że zostanę dobrze przygotowany do matury.

Michał Wiśniewski (język angielski)

Na zajęcia chodzę od września 2006 roku i jestem z nich w pełni zadowolony. Uważam, że na lekcjach jest wszystko w odpowiednich ilościach i dobrych proporcjach. Ponadto uważam, że materiał wykładany przez moją lektorkę jest łatwo przyswojalny. Efekty naszej pracy są najlepiej widoczne w ocenach w szkole, gdyż stopień końcowy podniósł się o 1. W studiu językowym TUTOR najbardziej podoba mi się przyjazna atmosfera. Na lekcjach zawsze jest ciekawie i z niecierpliwością czekam przez tydzień na kolejne spotkanie.

Bartłomiej Wyka (język angielski)

Od marca 2006 roku jestem uczennicą szkoły językowej TUTOR. W tym czasie szkoła zmieniła mojego nauczyciela trzy razy co sprawiło zniechęcenie do dalszej kontynuacji w tej szkole. Po pewnych przemyśleniach postanowiłam jednak podjąć dalszą naukę z nowym lektorem. Nie żałuje. Pani lektor sumiennie przykłada się do każdych lekcji. Sprawia, że lekcje nie są nudne, a wręcz przeciwnie. Taktyka nauczania przygotowuje nas do zdania egzaminu maturalnego zarówno z części pisemnej jak i ustnej. Myślę, że mamy bardzo dobry kontakt z naszą lektorką. Nawet gdy żartujemy, staramy robić się to w języku angielskim co sprawia, że uczymy się komunikacji w tym właśnie języku.

Żaneta Księżarczyk (język angielski)

Moja nauka w Studiu Językowym TUTOR trwa już drugi rok. Kontynuujemy program nauczania z 2006r. Pomimo początkowych problemów dotyczących znalezienia odpowiedniego lektora nasza współpraca układa się poprawnie. W pierwszych miesiącach nauki niestety nie wszystko było w porządku. Chciałyśmy kontynuować materiał z naszą ubiegłoroczną lektorką, gdyż byłyśmy usatysfakcjonowane jej pracą, lecz ona nie wyraziła chęci dalszej nauki. Kolejną lektorkę również zmieniono. Od jakiegoś czasu pracujemy z inną lektorką i jesteśmy z niej bardzo zadowolone. Lektorka potrafi umiejętnie wyłożyć problemy gramatyczne, utrzymuje wysoki poziom nauczania. Istotne jest również to, iż zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Tacy lektorzy potrafią sporo nauczyć, przygotować do matury i są niewątpliwym atutem szkół językowych.

Paulina Grzybek (język angielski)

Wydaje mi się, że zajęcia są odpowiednio wyważone pod względem doboru sposobu nauki. Odpowiednia ilość ćwiczeń słuchowych, pisania i gramatyki. Jest ok!

Piotr Mitoraj (język angielski)

Uczęszczanie na zajęcia w S.J. TUTOR działają na mnie mobilizująco i odprężająco.

Piotr Pawlik (język angielski)

W SJ TUTOR uczę się już drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, przystępne ceny, dobra lokalizacja oraz lekcje w dogodnych godzinach są dużym plusem. Jednakże wszystko to bez kompetentnego lektora nie wystarczy. Dlatego też wyrazy uznania dla sympatycznej p. lektor, która skutecznie mobilizuje do nauki, a lekcje z nią to miły obowiązek. TAK TRZYMAĆ :)

Marta Łopatko (język angielski)

Nie mam zastrzeżeń co do nauki w Studiu Językowym. Jakiekolwiek problemy są rozwiązywane. Jestem zadowolona z pracy lektora, który prowadzi moją córkę. Klaudia bardzo dobrze czuje się w obecności Pani. Widzę postępy w jej nauce.

Klaudia Gabryś (język angielski)

Studio Językowe TUTOR sprawiło iż mój język angielski bardzo sie poprawił. Mówię teraz płynnie, czysto, a co najważniejsze poprawnie gramatycznie. Kurs przygotowawczy do matury ułatwił mi prace z językiem angielskim. Warto się uczyć angielskiego szczególnie w Studiu Językowym TUTOR!!!

Grzegorz Strzelec (język angielski)

Nauka TUTOR bardzo mi odpowiada z powodu dobrze dobranego materiału jak i jego przebiegu. Duży nakład stawiamy na różnego rodzaju partie nauki gramatyka, spiking, konwersacja pomiędzy uczniem a lektorem. Jestem zadowolony z tego rodzaju nauki i przygotowania pod kontem matury.

Przemysław Stankiewicz (język angielski)

Organizacja zajęć jest bardzo dobra. Studium dysponuje materiałami i sprzętem pozwalającym prowadzić zajęcia na odpowiednim poziomie. Wykładowcy są b. dobrze przygotowani do zajęć (merytorycznie i metodologicznie).

Izabela Ucherek-Musiał (język angielski)


Nauka języka w SJ TUTOR sprawia mi wiele przyjemności, ale też nakłada na mnie sporo obowiązków. Odpowiada mi zaangażowanie lektora, sposób prowadzenia zajęć, rozmaite ćwiczenia rozwijające umiejętności i sposoby egzekwowania wiedzy. Metody przyswajania wiedzy jakie proponuje lektor są bardzo przydatne. Jestem zadowolona z możliwości indywidualnego trybu zajęć.

Magdalena Bielenin (język angielski)

Podejście wykładowcy do nauki języka angielskiego - stopień podstawowy - w pełni profesjonalne. Duża umiejętność zachęcania słuchaczy do nauki i aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Duże zaangażowanie prowadzącego w przekazywaniu wiedzy i sposobów na nauczenie się jezyka. Podsumowując nauka z takim wykładowcą to prawdziwa przyjemność. P.S. Gdyby tak jeszcze uczeń: czyli ja poświęcał więcej czasu w domu na usystematyzowanie przekazanej wiedzy przez wykładowcę. Dziękuję!

Zbigniew Klimeczek (język angielski)

Lekcje języka angielskiego w waszej szkole oceniam dobrze. Nie mam zastrzeżeń do sposobu nauczania. Nauczyciel jest bardzo dobry. Atmosfera nauczania jest wzorowa. Jestem bardzo zadowolony z lekcji angielskiego pobieranych w waszej szkole.

Michał Grzywa (język angielski)

Nauka języka angielskiego w/w studiu jest jak najbardziej pozytywna i ciekawa. Można wiele się nauczyć, poznać na szeroką skalę słownictwo i wypowiadać się w typowo angl. akcencie.

Paulina Swornóg (język angielski)

Lekcje są ciekawe i pan jest fajny. Lubię chodzić na te lekcje.

Bartosz Korczyk (język angielski)

Lekcja angielskiego jest spoko, ale czasami nudna. Pan lektor jest miły! Jest EXTRA!! To jest lepsze niż zabawa, o wiele lepsze!

Karolina Korczyk (język angielski)

Lekcja angielskiego jest spoko, ale czasami nudna. Pan lektor jest miły. Jest super!!!

Marta Szyjka  (język angielski)

Lekcje angielskiego są bardzo ciekawe. Ćwiczymy to co w szkole. Zawsze pod koniec lekcji bawimy się. Czasami jest nudna. Ale jest SPOKS. Pan lektor jest miły tylko nie pozwala nam słuchać TECHNO. To jest lepsze niż zabawa (zdecydowanie)!

Klaudia Dziadkowiec (język angielski)

Lekcja angielskiego jest bardzo miła, wymagająca bardzo mi się podoba, wiele się nauczę. Ale czasami jest nudno. Pan lektor jest sympatyczny.

Martyna Korczyk (język angielski)

Forma i sposób prowadzenia lekcji w Studiu Językowym TUTOR jak i wykładowca bardzo mi odpowiada. Lekcje są prowadzone zrozumiale i fachowo. W stosunkowo krótkim czasie widze znaczne postępy w nauce. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolony z zajęć.

Adrian Kowalski  (język angielski)

Uważam, że zajęcia prowadzone są w wyjątkowo ciekawy sposób. Dużo więcej uczę się i rozumiem na zajęciach prowadzonych przez TUTOR niż przez nauczycieli w szkole. Również wpływa na to liczebność grupy: tutaj jest 5, a w szkole 15. Podoba mi się duży nacisk kładzony na speaking, gdyż z tym mam największe problemy.

Oliwier Bordignon (język angielski)

Nauka w Studiu TUTUR jest bardzo ciekawa i przyjemna. Na lekcjach można nauczyć się dużo nowych rzeczy, które są przydatne. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób.

Kamil Krzeczkowski (język angielski)

Nauka w Studiu TUTOR jest bardzo przyjemna. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, w sposób ciekawy i przystępny. Poziom odpowiada moim wymaganiom.

Anna Czekaj (język angielski)

Uważam, że nauka języka angielskiego w studiu TUTOR stoi na bardzo wysokim poziomie. Nauka przebiega w miłej atmosferze. Nauczyciele są dobrze wykształceni i w łatwy sposób potrafią wytłumaczyć uczniowi interesujące go zagadnienie. Przygotowane są również przydatne materiały dodatkowe. Jestem zadowolona.

Marzena Bartula (język angielski)

Nauka W Studiu Językowym TUTOR bardzo mi się podoba. Wszystko jest na wysokim poziomie, ale odpowiednio dopasowane do potrzeb każdej osoby. Nauczyciele są dobrze przygotowani do każdej lekcji, których każda minuta jest wykorzystana. Personel jest bardzo życzliwy i chętny do udzielania korzystnych informacji. Dwukrotnie uczęszczałam w obozach językowych organizowanych przez S.J.TUTOR. Były one niesamowitą przygodą jak i z obozowiczami tak i z językiem angielskim.

Justyna Radwan (język angielski)

Lekcje prowadzone tematycznie w swobodnej relacji w porozumieniu z kursantem. Dobre relacje, zakres wymaganej wiedzy, b. dobre przygotowania do lekcji przez wykładowcę. Dobra możliwość ustalenia terminu i godzin - możliwa większa baza pomocy naukowych.

Jacek Moskała (język angielski)

Moim zdaniem materiał z j. angielskiego szybciej przyswajałem metodą Calana, którą miałem możliwość poznać wcześniej. Może wynika to z bardzo małej ilości poświęconego czasu na naukę z uwagi na bardzo aktywne życie zawodowe.Jeśli chodzi o wykładowcę to przekazywany materiał jest dobrze przyswajany. Brak zastrzeżeń.

Damian Machulak (język angielski)

Nauka języka obcego w Studiu Językowym TUTOR jest na bardzo wysokim poziomie, jest to studio godne polecenia osobom pragnącym nauczyć się języka obcego. Jestem zadolonony z wyboru.

Adam Wójcik (język angielski)

Jestem bardzo zadowolony z lekcji prowadzonych przez panią lektorkę. Jest ona w pełni wykwalifikowaną osobą, przy której nauka języka staje się naprawdę łatwa. Miła atmosfera na lekcjach sprawia, że naprawdę dobrze uczy się języka angielskiego.

Dawid Sieńko (język angielski)

Uważam, że nauka języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR jest prowadzona w sposób przejrzysty, zrozumiały. Jak również wykładowca w sposób rzetelny prowadzi zajęcia. Do zalet Państwa Szkoły mógłbym dodać elastyczne podejście co do czasu i terminu odbywania się zajęć.

Rafał Wilczęga (język angielski)

Nauka języka obcego w Studiu Językowym TUTOR jest przyjazna dla ucznia. Lekcje prowadzone są bardzo dobrze i przyswajalnie dla ucznia. Wiadomości z lekcji są proste, ale łatwo wpadają w ucho. W ciągu nauki można dużo zapamiętać. Lektorzy prowadzą dane lekcje tak, aby jak najwięcej zapamiętać. Lektorzy są pomocni dla uczniów. Starają się, aby dany uczeń wyniósł z danej lekcji jak najwięcej, co pomoce jest jeżeli ktoś zdaje maturę z danego języka, lub uczy się dla siebie, do pogłębienia znajomości językowej.

Katarzyna Marszałek (język rosyjski)

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kursu. Na zajęciach jest wystarczająco dużo czytania, słuchania itp. Odpowiada mi ilosć zadania domowego. Miła i przyjazna atmosfera. Dobrze wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra. Czuję się dobrze przygotowana do matury z języka angielskiego.

Alina Tatarczuk (język angielski)

Nauka języków w Studiu Językowym TUTOR moim zdaniem prowadzona jest fachowo. Syn zrobił bardzo duże postępy w posługiwaniu się językiem angielskim. Dobrze radzi sobie z tym przedmiotem w szkole podczas sprawdzianów, kartkówek. Najważniejsze jest to, że po zajęciach w Studiu polubił język angielski.

Teresa Kasperczyk (język angielski)

Nauka w tut. szkole językowej jest dobrze prowadzona przez nauczycielkę, wiadomości są przekazywane w przyswajalnej formie.

Dariusz Bożek (język angielski)

Moim zdaniem system nauczania w tutejszej szkole jest przeprowadzony w sposób dobry. Lekcje, w których uczestniczę są interesujące. Nie brak na nich ciekawych momentów. Mam z nich wiele korzyści.

Noemi Bożek (język angielski)

Jestem pozytywnie nastawiony do nauki języka dzięki miłej atmosferze w niewielkiej grupie. Myślę, że w dalszym ciągu będę przychodził na lekcje z miłą nauczycielką.

Piotr Bożek (język angielski)

Interesujące zajęcia, przyjazna atmosfera. Dobry kontakt. Godne polecenia.

Renata Bożek (język angielski)

W SJ TUTOR uczę się już od 5 miesięcy. Uczęszczam na kurs języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Program kursu jest bardzo bogaty. Ćwiczy zarówno gramatykę jak i rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem. W trakcie kursu kładzie się również nacisk na rozmowę, umiejętność opisywania ilustracji i radzenia sobie w różnych sytuacjach. Jedynym minusem zajęć jest fakt, że są one prowadzone w dość chaotyczny sposób.

Anna Magiera (język angielski)

Moim zdaniem język niemiecki jest bardzo trudnym językiem, ale Pani lektor zawsze mi wszystko dobrze wytłumaczy. Uważam, że szkoła ta jest bardzo dobra, a nauczyciele są bardzo uprzejmi i zawsze uśmiechnięci. Myśle, że miałem szczęście, że spotkałem Panią lektor, ponieważ dzięki niej język staje się łatwiejszy. Zawsze mogę się do niej zwrócić z pomocą jeśli mam jakieś problemy w szkole. Jedyne "ale", które ewentualnie może być to to, że jest bardzo dużo nauki. Kiedy nie nauczę się czegoś na pamięć to dostaje drugi termin. Mam nadzieję, że to, że muszę się tyle uczyć zaprocentuje w przyszłości.

Kacper Gach (język niemiecki)

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka niemieckiego w Studiu Językowym TUTOR. Pani lektor jest bardzo sympatyczną i kompetentną nauczycielką. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemny sposób w przyjaznej atmosferze. Mój niemiecki poprawił się od czasu kiedy podjęłam tu naukę. Pani lektor w bardzo ciekawy sposób potrafi zachęcić do dokształcania się urozmaicając swoje lekcje o ciekawe materiały. Jeszcze raz powtarzam , iż jestem bardzo zadowolona i niczego bym nie zmieniła.

Ewelina Tokarska (język niemiecki)

Na lekcjach jest zabawnie, dobrze mi się uczy. Jest miło, jeśli czegoś nie wiem to Pan zawsze mi podpowie. Czasami pan jest bardzo wymagający, ale chce prowadzić zajęcia w sposób bardzo interesujący. jeżeli się czegoś nie nauczę to pan się nie złości tylko mówi, żebym nauczyła się na raz następny. Ogólnie jest bardzo fajnie.

Kinga Krzywda (język angielski)

Jestem zadowolona z nauki w Studiu Językowym TUTOR. Nauczyciel jest kompetentny i komunikatywny, lekcje przebiegają sprawnie w przyjaznej atmosferze. Szybkie i dokładne powtórzenie materiału jest mi potrzebne do egzaminu maturalnego, ucząc się tutaj przygotowuję się do niego wystarczająco. W związku z powyższym, mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z wyboru tej szkoły.

Anita Olejniczak (język angielski)

Lekcje prowadzone są w sposób zrozumiały z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb uczącego się, co pozwala na właściwe tempo i sposób przyswajania materiału.

Mirosław Łukowicz (język angielski)

Lektor prowadzi zajęcia ciekawie, z zaangażowaniem, na dobrym poziomie, potrafi zainteresować dzieci.

Rafał Korczyk (język angielski)

Bardzo podobają mi się lekcje, ponieważ prowadzone są indywidualnie i dzięki temu więcej się nauczę niż w grupie. Lekcje prowadzone są interesująco. Bardzo podoba mi się nauka języka obcego.

Krystian Swornóg (język angielski)

Nauka języka angielskiego otwiera nowe spojrzenie na obcowanie z osobami z innych narodowości. Można też swobodniej przemieszczać się po innych krajach bez żadnych obaw związanych z językiem i wynikających z tego nieporozumień. Nie jest łatwą sprawą nauczenie się i zrozumienie języka angielskiego. Ale widząc perspektywy porozumienia się z innymi ludźmi ma pozytywną stronę tej nauki. I mobilizuje do dalszego działania.

Barbara Żak (język angielski)

Moim zdaniem język angielski jest bardzo potrzebny, żeby zrozumieć wiele spraw. Ja mówie, że nauka w Studiu TUTOR jest fajna i miło się uczy z nauczycielami.

Patryk Żak (język angielski)

Kurs języka angielskiego jest przeprowadzony w sposób prawidłowy. Lekcje wyglądają ciekawie...Są bardzo wesołe, przyjemne. Wykładowca bardzo dobrze wykłada zajęcia. Kurs ten daje bardzo dobre wyniki w przypadku, gdy kursant poświęca czas na przygotowanie się do zajęć. Jestem bardzo zadowolona z kursu i polecam:):) P.S W szczególności polecam pana lektora:) ŚWIETNY WYKŁADOWCA!!!

Kamila Zajas (język angielski)

Uważam, że zajęcia w SJ TUTOR prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Lekcje odbywają się w sposób ciekawy. Mimo to nie jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale to z powodu braku chęci do nauki w domu. POLECAM !!! :)

Natalia Wądrzyk (język angielski)

Dziecko Ada Nasiłowska chętnie uczęszcza na lekcje jęz. angielskiego, jest zadowolona ze zdobywanej na lekcjach wiedzy oraz sposobu prowadzenia zajęć, które są urozmaicone i dostosowane do poziomu wiekowego dziecka. Prowadząca zajęcia ma właściwy stosunek do dziecka, potrafi je pozytywnie motywować i zachęcać do pracy.

Ada Nasiłowska (język angielski)

Uważam, że nauka języka obcego w tej szkole językowej dała mi wiele szans do rozwoju. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, są dostosowane do potrzeb ucznia, pomagają w przygotowaniu do egzaminu maturalnego. Jeśli chodzi o mnie, to nauka tutaj bardzo pomaga mi w osiągnięciu celów - płynnego porozumiewania się w obcym języku, zdania matury. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą poznać bogactwo kultury i przede wszystkim języka danego kraju.

Jolanta Okrzesik (język francuski)

Wyrażam pozytywną opinię na temat nauczania języka angielskiego przez Waszą lektorkę. Dzięki korepetycjom Sara i Igor poprawiły oceny w szkole i zmieniły swój stosunek do j. angielskiego. Pani lektor jest zawsze punktualna i dobrze przygotowana do zajęć.

Patrycja Mańkut (język angielski)

Bardzo podobają mi się lekcje nauki języka włoskiego prowadzone przez firmę TUTOR. Jestem zadowlona, że zdecydowałam się uczęszczać na zajęcia do waszej szkoły. Uważam, że przez ten rok nauki znacznie poszerzyłam i poprawiłam znajomość języka włoskiego.

Anna Gąsior (język włoski)

Prowadzona przeze mnie nauka j. włoskiego odbywała się w bardzo miłej atmosferze. Szczególnie wysoko oceniam swoją współpracę z lektorem języka. Doskonale przygotowane zajęcia w sposób ciekawy.

Renata Romańska (język włoski)

Interesujące zajęcia, zorganizowane i dopracowane. Bardzo miła atmosfera. Zajęcia godne polecenia.

Piotr Bożek (język angielski)

Nauka języka na tych zajęciach sprawia przyjemność. Zajęcia są zorganizowane w sposób skrupulatnie przygotowane. Naukę języka w tym studium jak najbardziej można polecić wśród znajomych. Dziękuję.

Renata Bożek (język angielski)

Moje wrażenia z lekcji, na które uczęszczam są pozytywne. Lekcje są zorganizowane co stanowi podstawę. Nie brakuje żadnych elementów, zaczynając od zadań domowych, sprawdzianów przez odpytywanie do elementów śmiesznych. Moim zdaniem hmm...takie lekcje powinny być w naszych szkołach tzn. takie, które przyciągają i co najważniejsze nie stresują.

Noemi Bożek (język angielski)

Dziecko Ada Nasiłowska, lat 7, uczęszczała na lekcje jęz. angielskiego od lutego 2007r. Od pierwszej lekcji była bardzo zorganizowana i zainteresowana zdobywaniem wiedzy, co niewątpliwie wiązało się z właściwym motywowaniem jej do pracy oraz doborem odpowiednich metod nauczania przez lektorkę. Dziecko na każdą lekcję przychodziło z ochotą i chęcią zdobywania wiedzy, a w domu chętnie rozwiązywało zadane ćwiczenia. Ada pozytywnie wypowiadała się o pani prowadzacej lekcje oraz o przebiegu samych zajęć, nigdy nie uskarżała się na nudę czy monotonię. Z efektów nauczania jestem, jako matka, zadowolona.

Ada Nasiłowska (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez lektorkę. Lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze pomogły mi przyswoić podstawy języka rosyjskiego i zachęciły do dalszej nauki języka i poznania rosyjskiej kultury.

Anita Olejniczak (język rosyjski)

Nauczanie w Studiu Językowym TUTOR odbywa się w przyjemnej atmosferze. Mój korepetytor motywuje mnie do nauki i zawsze jest przygotowany do aktualnie przerabianego materiału. Potrafi w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości. Metody prowadzenia lekcji pozwalają mi łatwo przyswoić nową partię informacji. Zajęcia są urozmaicone, pomagają mi posługiwać się językiem pisanym a także mówionym.

Natalia Klęczar (język angielski)Bardzo dobrze dopasowana oferta do indywidualnych oczekiwań, szeroki zakres słownictwa, tematy przydatne w życiu codziennnym,  zwroty pozwalające na swobodne poruszanie się po współczesnym świecie. Sposób  przekazywania wiedzy prosty, bezstresowy, spotkania z lektorem odbywają się w miłej atmosferze, bez problemu można uzyskać dodatkową informację czy powtórzyć jakąś partię materiału. Spotkania dopasowane w bardzo komfortowy sposób do indywidualnych potrzeb. Szczególną uwagę zwraca szeroki zakres wiedzy językowej u lektorki. Bardzo profesjonalna kadra i doskonałe podjeście do klienta.

Jolanta Staniszewska- Bereta ( język angielski)

Miła i sympatyczna atmosfera, ocień horoszo :)

Rafał Wójcik ( język rosyjski)

Chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat nauki w S.J.TUTOR. Jestem bardzo zadowolona z lektorki, która bardzo skrupulatnie przygotowuje materiały na zajęcia. Tematyka jest bardzo różnorodna, co pozwala mi na przyswajanie słownictwa z różnych dziedzin życia. Zajęcia prowadzone są sprawnie i są dostosowane do mojego trybu uczenia się. Współpraca z lektorem angielsko- języcznym zdecydowanie poprawiła moje zdolności komunikacyjne.

Anna Jarema (język angielski)

Jest miło i sympatycznie lektor wymagający, ale da się przeżyć

Roman Targosz ( język rosyjski)

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka niemieckiego na który uczęszczałem  w szkole językowej TUTOR.

Tomasz Czepiec ( język niemiecki)

Jestem zadowolony z zajęć języka niemieckiego prowadzonych w Studiu Językowym TUTOR. Panuje na nich miła i serdeczna atmosfera, która powoduje, że nauka języka stała się przyjemna. Uczestniczę w nich chętnie, wzbogacając swoje słownictwo, wiadomości teoretyczne.

Radosław Janowicz ( język niemiecki)

Dzieci bardzo chętnie uczęszczają na lekcje języka angielskiego do S. J. TUTOR. Chwalą miłą atmosferę panującą na zajęciach, oraz sposób prowadzenia nauki języka. Nigdy nie są zestresowane- zarówno przed zajęciami, jak również- po. W szkole nie mają poroblemów z językiem na co niewątpliwie mają wpływ zajęcia w S.J TUTOR

Józefa Majek ( język angielski)

Jestem zadowolona z prowadzonych przez państwa zajęć metodą tradycyjną. Duży nacisk na gramatykę. Mam również możliwość przesłuchania części materiału, podczas zajęć prowadzony jest dialog w języku angielskim dzięki czemu mogę się z językiem osłuchać i wprowadzić w rozmowę. Dużo pytań wymagających wyczerpujących odpowiedzi. Zajęcia prowadzone są BEZSTRESOWO.

Aneta Szczerbowska ( język angielski)


Uważam, że zajęcia w Studio Językowym TUTOR, są przystosowane bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z nauki w tej szkole. Myślę, że moja wiedza za zakresu języka angielskiego jest na wyższym poziomie. Nauka jest w miłej atmosferze.

Anna Marusza ( język angielski)

Uważam, że mój kurs języka przebiega bardzo dobrze. Na zajęciach głównie rozmawiam z lektorem, również wykonuję ćwiczenia gramatyczne. W ciagu kilku miesięcy nauczyłam się bardzo wiele- nowe słówka, poszerzyłam wiedzę gramatyczną, jak również zrozumienia tekstów.

Katarzyna Kundzia ( język angielski)

Uważam, że  Szkoła Językowa TUTOR jest  szkołą na bardzo wysokim poziomie, cieszącą się bardzo dużą popularnością wśród młodzieży i nie tylko. Można tu znaleźć świetne przygotowanie do matury, oraz ogólne zapoznanie się z językiem. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła- grupa i lektor są fantastyczne. Idealne warunki do nauki- jest dość dużo zadania, ale jak inaczej się nauczyć coś osiągnąć. Polecam tą szkołę wszystkim bez względu na wiek.

Angelika Walczyk ( język angielski)

Uważam, że  Szkoła Językowa TUTOR jest  szkołą na bardzo wysokim poziomie, cieszącą się bardzo dużą popularnością wśród młodzieży i nie tylko. Można tu znaleźć świetne przygotowanie do matury, oraz ogólne zapoznanie się z językiem. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła- grupa i lektor są fantastyczne. Idealne warunki do nauki- jest dość dużo zadania, ale jak inaczej się nauczyć coś osiągnąć. Polecam tą szkołę wszystkim bez względu na wiek.

Angelika Walczyk ( język angielski)

Uważam, że zajęcia z języka angielskiego są prowadzone na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Mam możliwości prowadzenia konwersacji. Jestem zadowolony z nauki, która przynosi efekty, poprzez zwiększenie zasobu słów i swobody posługiwania się językiem. Zaletą jest to, że lekcje prowadzone są z Angielką która zwraca uwagę na akcent i błędy.

Waldemar Trojanowski ( język angielski)

Uważam, że zajęcia w Studio Językowym TUTOR, są przystosowane bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z nauki w tej szkole. Myślę, że moja wiedza za zakresu języka angielskiego jest na wyższym poziomie. Nauka jest w miłej atmosferze.

Anna Marusza ( język angielski)

Lektorzy, którzy prowadzą ze mną zajęcia z języka rosyjskiego i niemieckiego są profesjonalistami, mają starannie przygotowane zajęcia i stawiają wyosoko poprzeczkę. To mi bardzo odpowiada, ponieważ mobilizuje mnie do pracy. Podoba mi się również otwarta formuła zajęć tj. niekoniecznie w siedzibie S.J.TUTOR i niekoniecznie według sztucznego harmonogramu. Żałuję, że  nie mogę poświęcić nauce więcej czasu i zwiększyć ilość zajęć. Jestem zadowolona z kursów, obie panie są przyjaźnie natawione, co znacznie ułatwia kontakt i relacje pomiędzy lektorem i uczniem.

Bożena Fraś ( język rosyjski, język niemiecki)

Z nauki języka angielskiego w Studiu Językowym jestem zadowolony. W trakcie nauki poszerzam  słownictwo doskonalę technikę porozumiewania się. Na zajęcia przychodzę chętnie, bo prowadzący ma zawsze zajęcia przygotowane.

Radosław Jakowicz ( język angielski)

Naukę języka obcego naszego dziecka w Studium Językowym TUTOR opiniuję pozytywnie. Dziecko nasze robi postępy w nauce języka angielskiego. Pani lektor bardzo elastycznie przerabia program, dostosowując zajęcia do lekcji w szkole podstawowej, a następnie poszerzając go o nowe elementy.

Dariusz Dadak ( język angielski)

Córka Dominika jest bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego. Uwielbia Panią, która prowadzi zajęcia. Radzi sobie świetnie w szkole na lekcjach języka angielskiego, zawsze jest super przygotowana do lekcji. Operuje coraz większym słownictwem angielskim. Naukę w domu uważam, że to świetny i wygodny sposób na naukę języka angielskiego.

 Joanna Łysoń ( język angielski)

Prywatne lekcje języka angielskiego prowadzone przez lektorkę pomagają mi w coraz swobodniejszym użyciu języka, myśleniu w sposób bardziej 'angielski', oraz poszerzaniu wiedzy w zakresie słownictwa. Mogę szczerze polecić każdemu zajęcia językowe w Państwa Studiu.

Grzegorz Kowalik ( język angielski)

Uważam, że lekcje w szkole języków TUTOR bardzo pomagają mi w nauce języka angielskiego.

Piotr Hurnik ( język angielski)

Zajęcia języka angielskiego lektorka prowadzi bardzo dobrze. Dużo się nauczyłam. Lektorka jest bardzo miła i potrafi wszystko wyjaśnić. Książka jest dobrana zgodnie z oczekiwaniami.

Anna Wardzińska ( język angielski)

Syćko w porządeczko, Tej! Everything is OK

Michał Wiktorzak ( język angielski)

Na lekcjach dobrze mi się uczy, panuje miła atmosfera. Dużo z nich zapamiętuję. Więcej wiem z lekcji. Dzięki zajęciom szybciej opanowuję niektóre wiadomości.

Joanna Małecka ( język angielski)

Bardzo fajna szkoła, przyjemni nauczyciele. Jak w rodzinie. Bardzo dobra lokazlizacja szkoły.

Sabina Pędziwiatr ( język hiszpański)

Nauka języka hiszpańskiego w szkole językowej TUTOR jest prowadzona w miłej atmosferze. Tematy, które poruszamy są potrzebna.

Patrycja Palka ( język hiszpański)

Bardzo dobrze wszystko bez zarzutu.

Tomasz Mikos (język niemiecki)

Uczęszczałam na kurs języka angielskiego na poziomie podstawowym. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych zajęć. Pani Justyna bardzo dobrze tłumaczyła zagadnienia, jest bardzo miłą i odpowiedzialną osobą.

Katarzyna Piotrowska (język angielski)

Jestem zadowolony z przebiegu zajęć. Ponieważ odbywają się w miłej atmosferze, wymagania są adekwatne do poziomu. Dobrze wykładany temat, zrozumiale. Ogólnie wszystko w porządku.

Damian Lasek (język niemiecki)

Naukę języka angielskiego pierwszy raz w życiu rozpoczełam w tej szkole językowej i myślę, że dobrze przygotowano mnie i wprowadzono podstawy językowe. Zasób słownictwa na tyle duży, że jestem w stanie porozumieć się na tematy łatwe i używane na codzień. Sugestie o sposobie, tematach itp. przyjmowane były przez lektorów zawsze pozytywnie. Atmosfera miła i przyjemna. Pozytywnie oceniam też, iż lektorzy sprawdzali prace domowe i zadawali proste wypracowania przy których można było nauczyć sie wiele regół gramatycznych i słówek Zgodnie z naszymi życzeniami zostały również przedstawione zasady gramatyczne związane z czasami w języku angielskim w sposób, który będzie zapewne stanowił nie małą pomoc w przyszłych ćwiczeniach językowych. Gruntowne i profesjonalne przygotowanie lektorów. Myślę, że mogłabym polecić szkołę innym, którzy chcą uczyć się języków.

Aleksandra Grzesik (język angielski)

W szkole TUTOR otrzymałam gruntowe podstawy gramatyczne i językowe z zakresu posługiwania się językiem obcym - angielskim. Lektorzy wychodzili na przeciw moim oczekiwaniom, związanym z koniecznością użytkowania języka angielskiego w pracy. Przerobiono materiał pozwalający swobodnie posługiwać się językiem w biurze czy korespondencji handlowej (ogólnej). Lektorzy byli otwarci i komunikatywni. Otwarto przedemną możliwośc i chęz dalszego zagłębienia wiedzy o tym języku. Polecam szkołę TUTOR innym osobom, które chcą złapać bakcyla uczenia się języka angielskiego.

Marzena Panfil (język angielski)

Jestem zadowolona z kursu języka angielskiego.

Monika Kokosza (język angielski)

Moim zdaniem lekcje języka niemieckiego prowadzone przez Panią Lektor są bardzo efektywne i naprawdę dobrze prowadzone. Nauka z tym nauczycielem jest warta swojej ceny. Pani Lektor zawsze jest przygotowana do naszych lekcji, co tydzień dostaję nowe materiały. Nauczyciel jest wyjątkowo wymagający, dostaję oceny, które jednak nie są zbyt dobrym rozwiązaniem, ponieważ czuję się wtedy jak w szkole, co nie jest zbyt dobre. Ogólny układ lekcji bardzo mi się podoba i jest to kapitalny sposób przygotowania do testu gimnazjalnego, który przede mną. Jeżeli mam ocenić lekcje z Panią Lektor tak po szkolnemu to stawiam ocenę bardzo dobrą.

Kacper Gach (język niemiecki)

Jestem zadowolona z lekcji j. angielskiego, w których uczestniczy mój syn. Nauczyciel prowadzi lekcje w sposób profesjonalny, co przekłada się nie postępy, jakie syn czyni w posługiwaniu się tym językiem oraz oceny otrzymywane z j. angielskiego w szkole. Ważne jest dla mnie też to, że lektor motywuje mojego syna do nauki również poza lekcjami i coraz częściej mogę widzieć mojego syna ze słownikiem lub książką w j. angielskim w ręku.

Beata Przewoźniak (język angielski)

Nauka w Studiu Językowym TUTOR bardzo mi się podoba. Mam pewność, że teraz bardzo dobrze zdam egzamin maturalny z języka anigelskiego.

Daria Fajferek (język angielski)

Naukę języka rosyjskiego w Studiu Językowym TUTOR oceniam bardzo pozytywnie. Dużym atutem jest kompetencja i zaangażowanie lektora. Dzięki temu mam nadzieję na osiągnięcie oczekiwanego poziomu w posługiwaniu się językiem. Lekcje są interesujące, tym bardziej szkoda, że cena nie pozwala na wykupienie większej ilości godzin.

Berenika Hodur (język rosyjski)

Lekcje języka rosyjskiego są bardzo profesjonalnie przygotowane - do każdej lekcji nowa partia materiału. Zagadnienia omawiane są dla mnie bardzo pomocne w pracy zawodowej. Szczególnie teksty, dialogi - nowe słownictwo - ćwiczenie praktyczne mowy (w hotelu, biznes...). bardzo pomocne podczas wyjazdów za granice. Dobra, miła atmosfera i przede wszystkim nowe wiadomości skłaniają do dalszej nauki. Ocena BARDZO DOBRA :)

Rafał Wójcicki (język rosyjski)

Jestem zadowolona z metodyki prowadzenia zajęć z j. rosyjskiego. Pani Lektorka jest wymagająca, co spełnia moje oczekiwania. Przy tym, w sposób jasny i czytelny, wykłada mi zasady gramatyki i semantyki j. rosyjskiego. Odpowiada mi również to, że w sposób swobodny możemy kształtować harmonogram zajęć, bez narzucania limitu godzin. Szkoła jest przyjemna dla uczących się, dzięki czemu - pomimo mojego wieku - czuję się jak prawdziwa obowiązkowa uczennica. Osobowość Pani Lektorki sprzyja nawiązaniu prawidłowych relacji uczeń-nauczyciel.

Bożena Fraś (język rosyjski)

Zajęcia prowadzone w szkole języków obcych mają profesjonalną oprawę. Odbywają się w przyjaznej atmosferze. Lektorzy są elastyczni i reagują na potrzeby uczęszczających. Zajęcia prowadzone przez Panią Lektor sa godne polecenia. Przychodzi zawsze przygotowana do zajęć z planem. Ambitnie podchodzi do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Potrafi nawiązać dobry kontakt z uczestnikami i wzbudzić w nich chęć do nauki oraz zdyscyplinować do regularnej pracy.

Agnieszka Janas (język angielski)

Zajęcia prowadzone w szkole języków obcych "Akademia Nauki" są prowadzone profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Lektorzy są zawsze przygotowani do zajęć, a w szczególności poleam Panią Lektor, która uczy mnie języka angielskiego. Śmiało mogę polecić "Akademię Nauki" jako szkołę języków obcych.

Artur Pawłowski (język angielski)

Z pewnością mogę polecić uczestnictwo w studium językowym - języka angielskiego. Dobór podręcznika, profesjonalny poziom lektorów, lekcje słuchania, wymowy i gramatyki - to tylko niektóre zalety uczestnictwa w nauce języka angielskiego.

Anna Kwadrans-Michałek (język angielski)

Zajęcia prowadzone są bardzo dobrze.

Aleksander Gut (język angielski)

Poziom zajęć dopasowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Dobrze przygotowani wykładowcy do lekcji. Bardzo dobra organizacja szkoły.

Tomasz Pielesz (język angielski)

Uważam, że zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez Panią Lektor zrozumiale i są dostosowane do naszych, a przynajmniej moich możliwości językowych. Prowadzone są dokładnie i co najważniejsze zawsze jesteśmy pytani o wrażenia z zajęć i co chcielibyśmy jeszcze dodatkowo przećwiczyć.

Sylwia Heród (język angielski)

Moim zdaniem nauka języka niemieckiego jest prowadzona starannie, przyjemnie. Nauczyciel też jest miły i przyjemny.

Kamil Gach (język niemiecki)

Według mnie zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, a Pani Lektor przyswaja język w bardzo przystępny sposób. Dzięki tej metodzie więcej z tego języka rozumiem.

Iwona Dominiec (język niemiecki)

Jestem w pełni zadowolony z nauki w Studiu Językowym TUTOR.

Michał Jurczyk (język niemiecki)

Nauka języka obcego w Studiu Językowym TUTOR przynosi wiele efektów w życiu codziennym. Lekcje są ciekawe chociaż szkoda, że ciągle są przekładane na inny termin. Niecałkiem takie sytuacje podobają mi się, ale fakt, że je odrabiamy. Byłabym bardzo zadowolona, gdyby lekcje nie zostały przekładane.

Kinga Krzywda (język angielski)

Z nauki języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR jestem zadowolony i przynosi to dla mnie dodatkowe wiadomosci i umiejętności. Nauczyciel jest miły i w sposób dla mnie zrozumiały przekazuje mi treści programowe.

Radosław Janowicz (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z kursu prowadzonego w Studiu Językowym TUTOR. Lektorka prowadząca zajęcia jest osobą kompetentną, stara sie prowadzić zajęcia w sposób interesujący. Na zajęciach panuje ciepła, pozytywna atmosfera, zachęcajaca do nauki języka. miłe były też drobne upominki z okazji Świąt i urodzin. Dziękuję.

Małgorzata Reiter (język angielski)

Szkoła jest fajna :)

Laura Wawro (język angielski)

Jest fajnie.

Klaudia Wawro (język angielski)

Nauka języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR dużo mi daje. Dzięki tym lekcjom coraz lepiej umie angielski i chętnie się go uczę.

Monika Tokarz (język angielski)

Zajęcia są prowadzone w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Jestem pewna, że przygotują mnie one do egzaminu z języka niemieckiego, który mam zamiar zdawać.

Barbara Bibrzycka (język niemiecki)

Zajęcia prowadzone sa w miły i ciekawy sposób. Lektor zachęca nas do nauki, praca przebiega w miłej atmosferze.

Katarzyna Wronka (język niemiecki)

Jestem zadowolony z lekcji w Studiu Językowym TUTOR, lekcje pomagają mi bardzo w szkole oraz przygotowania do matury i dzięki nim mam nadzieję na wysoką liczbę punktów z matury.

Maciej Waliczek (język angielski)

Naukę syna, Antoniego Dadaka, w Studium Językowym TUTOR oceniam bardzo pozytywnie. Lekcje odbywają się regularnie wg. ustalonego harmonogramu. Panuje na nich miła atmosfera. Dziecko jest zadowolone.

Katarzyna Kowalczyk-Dadak (język angielski)

W Studiu Językowym TUTOR uczę się j. angielskiego, nauka jest miła, lektor potrafi wytłumaczyć, gdy czegoś nie rozumiem. Zajęcia odbywają się w czasie, który mi odpowiada. Można nauczyć się dużo słówek, ciekawych zwrotów, wykonać ćwiczenia. Z lekcji na lekcję zadawane są zadania, aby utrwalić sobie wiedzę, bo przecież trening czyni mistrza. Nauka języka angielskiego jest poprawna, słucha się z płyt, pisze zadania, konwersuje z lektroem oraz wzbogaca słownictwo.

Paulina Swornóg (język angielski)

Jestem zadwolona z usługi prowadzonej przez Panią Lektor. Nauka j. angielskiego jest prowazona ciekawie, interesująco, co pozwala mi na podwyższenie moich umiejętności. Lekcje są zawsze prowadzone zgodnie z umówionym terminem i godziną.

Katarzyna Żak (język angielski)

Miłym zaskoczeniem okazało się zaangażowanie nauczycielki, która z zapałem stara się podzielić z nami posiadaną wiedzą, okazała się także osobą otwartą na nasze propozycje sposobu przekazywania wiedzy oraz metody nauki. Uczyniło to naszą pracę łatwiejszą i przyjemniejszą. Już po kilku zajęciach zauważalne sa efekty nauczania, które wymagają również naszej pracy poza zajęciami. Istotne w celu weryfikacji postępu nauki okazały się przeprowadzane testy i zlecanie zadań domowych. Nauka w SJ TUTOR spełnia nasze oczekiwania i wychodzi naprzeciw naszym wymaganiom.

Edyta i Piotr Mitoraj (język rosyjski)

Nauka j. włoskiego w Studium Językowym TUTOR jest moim zdaniem prowadzona na wysokim poziomie, w sposób przyjemny dla słuchacza.

Beata Jarosz (język włoski)

Mimo bardzo krótkiej nauki w Studiu Językowym TUTOR, moge stwierdzić pełen profesjonalizm lektorów. Nauka jest prowadzona intensywnie, motywująco i w bardzo ciekawy sposób. Jestem pewna, że już wkrótce będę płynnie posługiwać się językiem włoskim, którego naukę rozpoczęłam zaledwie miesiąc temu. Szkołę polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się języka od podstaw lub odswieżyć sobie jego znajomość.

Agnieszka Jurak (język włoski)

Jestem bardzo zadowolona z kursu języka włoskiego. W związku z tym, że grupa jest bardzo mała (jest to bardzo dużym plusem), kontakt z językiem jest bardzo duży. Pani Lektor jest kompetentna, zawsze uśmiechnięta i przygotowana do zajęć. Zajęcia są zróżnicowane i ciekawe, wszystkiego jest po trochu; gramatyka, rozumienie ze słuchu, konwersacje, leksyka, pisanie. Jeżeli będzie tylko taka możliwość to chciałabym kontynuować naukę j. włoskiego w przyszłym roku szkolnym.

Marta Heród (język włoski)

Zajęcia z języka włoskiego w Studiu Językowym TUTOR prowadzone są w sposób bardzo interesujący. Dzięki różnorodności ćwiczeń i zadań mamy możliwość opanowania wszystkich umiejętności językowych, które potrzebne nam są do biegłego posługiwania się językiem. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Materiał jest tłumaczony w sposób jasny i przejrzysty. Dodatkowe ćwiczenia pomagają nam pełniej zrozumieć nowe zagadnienia gramatyczne.

Beata Witkowska (język włoski)

Kurs oceniam na bardzo wysokim poziomie. Lektorka wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem i wyrozumiałością. Będę polecała wszystkim naukę w Studiu TUTOR.

Beata Madaj-Lorek (język włoski)

Bardzo dobra formuła prowadzenia zajęć. Poznajemy aktualne zwroty i wyrażenia w języku włoskim. Poza tym Lektor mobilizuje nas do tworzenia wypowiedzi, a także rozmowy.

Ewelina Katra (język włoski)

Bardzo dobra formuła prowadzenia zajęć! Poznajemy aktualne zwroty i wyrażenia w języku włoskim. Pani Lektor bardzo miła i doskonale znająca język włoski, który znakomicie potrafi przekazać uczniowi.

Anita Wojtaszyk (język włoski)

Bardzo dobra formuła prowadzenia zajęć. Poznaje aktualne zwroty i wyrażenia w j. włoskim, a nauczycielka mobilizuje mnie do własnej wypowiedzi na różne tematy. Prowadze długie rozmowy z koleżankami z kursu.

Agnieszka Jeleń (język włoski)

Kurs języka włoskiego jest moim zdaniem interesujący i profesjonalnie prowadzony. Pani Lektor w sposób fachowy tłumaczy zagadnienia, przygotowuje dużo ćwiczeń i materiałów do słuchania, co powoduje, że zajęcia są ciekawe. Bardzo fajną sprawą jest również fakt, że nasza Lektorka mówi praktycznie cały czas po włosku, co świadczy o jej wysokiej wiedzy. Reasumując mam bardzo pozytywne wrażenia z kursu.

Zofia Chylaszek (język włoski)

Zajęcia na kursie językowym prowadzone są w sposób profesjonalny. Prowadzący odznacza się pełną wiedzą, co do nauczanego przedmiotu oraz prowadzi zajęcia używając bardzo fachowego zestawu narzędzi metodycznych. Generalnie oceniam zajęcia jako bardzo dobre, które pozwalają na dokonywanie dużych postępów z uwzględnieniem potrzeb ucznia.

Dariusz Chojnacki (język angielski)

W Studiu Językowym uczę się od samego początku. Mój poziom angielskiego bardzo się poprawia z roku na rok. Konwersacje i lekcje prowadzone wyłącznie w języku angielskim z angielską Lektorką umożliwiają mi jeszcze bliższy kontakt z językiem. Zadania i ćwiczenia zadawane do domu nie pozwalają mi zapomnieć o ważnym słownictwie i gramatyce. Urozmaicone zajęcia z wykorzystaniem filmów, muzyki umożliwiają mi łatwiejsze przyswajanie wiedzy. Jestem bardzo zadowolona z zajęć w Studiu Językowym TUTOR i nie boję się przystąpić do matury z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Anna Wójcik (język angielski)

Nauka języka angielskiego jest przygotowana tak pod kątem organizacyjnym, jak i merytorycznym bardzo dobrze. Pani Lektor prowadzi bardzo ciekawe zajęcia, poruszane są różnorodne tematy, lekcje są bardzo urozmaicone. Wyżej wymienione elementy są dla mnie o tyle ważne, że z reguły lekcje traktuję jako przyjemną rozrywkę, pozwalającą mieć stały kontakt z językiem angielskim. Reasumując jestem zadowolony tak ze Studia Językowego TUTOR, jak również z prowadzącej zajęcia Lektor.

Zbigniew Siuśta (język angielski)

Nauka języków obcych w Studiu Językowym TUTOR jest bardo efektywna, świetnie pomaga w przygotowaniach do egzaminu maturalnego, jak i do szkoły. Atmosfera tu panująca sprawia, że chce się tu wracać, wracać i znów wracać, Pierwszy raz odczuwam smutek z powodu końca lekcji.

Maciej Sochacki (język angielski, niemiecki)

Lekcje tutaj są bardzo pomocne, jeśli mamy jakiś problem z angielskim - typu gramatyka, ćwiczenia. Pani Lektor skutecznie nam pomaga. Jednak jesteśmy niezadowolone z tego, jak nas potraktowało Studio. Niestety musiałyśmy długo przedstawiać swoje racje odnośnie zmiany godzin lekcji, a i tak nam się nie udało pozostać przy starym podziale. Poczułyśmy się trochę gorzej traktowane, a w końcu jesteśmy na takich samych prawach, co inne grupy i płacimy za to, jak nam odpowiada by tu uczęszczać. Poza tą niemiłą sytuacją, nie mam zastrzeżeń.

Anna Stachura (język angielski)

Lekcje z naszą Panią są bardzo przyjemne. Moja Pani chętnie służy pomocą, gdy czegoś nie wiem. Lekcje są interesujące, poszerzają naszą wiedzę na temat angielskiego. Tyle jeżeli chodzi o Panią, ponieważ nie mam jej nic do zarzucenia. Natomiast jeżeli chodzi o Studio to jestem zniesmacona faktem, jak nas potraktowano. Chodzi bowiem o zmianę godzin i nie branie pod uwagę moich racji. Zwłaszcza, że to nie jest szkoła publiczna, tylko prywatna, za którą płacą moi rodzice. A płacę, więc żądam. To powinno być ustalone pod nas, a nie my pod tamte Panie (czy jesteśmy jakieś gorsze?). To one miały problem, nie MY, bo to nie nam nauczyciel odszedł. Poza tym jesteśmy dłuższymi klientkami tej szkoły.

Marta Obstarczyk (język angielski)

Bardzo podobają mi się lekcje w SJ TUTOR. Chętnie będę je kontynuować w następnym roku.

Elżbieta Jakubiec (język angielski, niemiecki)

Jestem zadowolona z nauki j. angielskiego w Studiu Językowym TUTOR. Zajęcia są zróżnicowane, a nacisk edukacji zostaje rozłożony równomiernie na rózne elementy  nauki, dlatego ćwiczona jest zarówno wymowa, jak i pisownia. Korepetytor wywiązuje się w pełni ze swoich obowiązków, nie mamy żadnych problemów z organizacją i przebiegiem pracy. Co najwiażniejsze, jest także otwarty na wszelkie propozycje, bądź prosby z mojej strony. Zajęcia przebiegaja w miłej atmosferze, co z pewnością ułatwia i umila naukę. Moja opinia na temat nauki języka obcego w SJ TUTOR jest jak najbardziej pozytywna.

Katarzyna Gach (język angielski)

Ogromnym atutem jest duża elastyczność lektora.

Maria Śreniawska (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z lekcji języka angielskiego prowadzonych przez Panią Lektor, ma bardzo dobre podejście do zajęć i nauki. Z miłą chęcią uczęszczałabym na zajęcia, ale niestety moja sytuacja finansowa na dzień dzisiejszy mi na to nie pozwala.

Anna Sienkiewicz (jezyk angielski)

Jestem bardzo zadowolona z perfekcyjnie prowadzonych zajęć. Lekotrka jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Na zajęciach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera, co bardzo pomaga w przyswajaniu wiedzy. Praca z Lektorką sprawia mi dużą przyjemność i motywuje mnie do dodatkowej pracy w domu.

Ewa Godzwon (język angielski)

Lekcje prowadzone są w sposób bardzo dobry, jednak brakuje mi kontroli przyswajanego materiału. Ciekawe pomysły na przeprowadzenie i utrwalenie słownictwa, Lektor mówi bardzo wyraźnie i zrozumiale.

Agnieszka Frączek (język angielski)

Lekcje prowadzone bardzo wymagająco, wszystko jasno omówione, efektywny sposób nauczania, dobre podejscie do kursanta.

Magdalena Gabryś (język angielski)

Odpowiada mi nauka j. angielskiego w Studiu Językowym TUTOR. Nauczyciel dostosowuje program indywidualnie do potrzeb uczestnika kursu. Zajęcia prowadzone są ciekawie i w miłej atmosferze.

Krystyna Polaczek (język angielski)

Z zajęć jestem zadowolona. Lekcje są prowadzone profesjonalnie i w dogodnym dla mnie czasie. Pani Lektor posiada dużą wiedzę.

Bernadeta Jarnot (język angielski)

Języka angielskiego w Studiu TUTOR uczę się od dwóch lat. Na lekcjach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Bardzo cenne i wartościowe dla mnie jest dobre przygotowanie nauczyciela do każdej lekcji wzbogacone dodatkowymi materiałami. Pomoc nauczyciela w wyjaśnianiu zagadnień z zakresu gramatyki pozwala w przejrzysty sposób uporzadkować moją wiedzę.

Renata Płonka (język angielski)

Interesujące i ciekawe lekcje. Nauczyciel sympatyczny i bardzo miły. Jasno tłumaczy i rozwiązuje każdy problem. zawsze mozna liczyć na jego pomoc.

Anna Gębczyk (język angielski)

Jestem zadowolona z nauki języka nagielskiego a Studiu Językowym TUTOR. Zajęcia odbywają się w sympatycznej atmosferze, a nauczycielka zawsze służy pomocą. Już po kilku zajęciach zauważyłam poprawę w moim posługiwaniu się językiem.

Katarzyna Sereś (język angielski)

Uważam, że nauka w Studiu Językowym TUTOR bardzo przyda mi się w dlaszym rozwoju. Bardzo pomoże mi to równiez w nauce do matury. Zajęcia prowadzone są bardzo fajnie, co najważniejsze nie jest nudno. Bardzo miła i wykwalifikowana kadra.

Karina Szołdrowska (język angielski)

Uczęszczam na indywidualne zajęcia z języka angielskiego. Uważam, że prowadzone są one na wysokim poziomie. Widzę u siebie znaczną poprawę w posługiwaniu się j. angielskiem, mimo, że na zajęcia chodzę dopiero od września ubiegłego roku. Czuję się dużo pewniej i odważniej używam tego języka obcego - krótko mówiąc szczególnie wzrosła moja komunikatywność, a to chyba najważniejsze. Przygotowuję się do matury rozszerzonej z j. angielskiego i czuję, że mogę ją zdać z dobrym wynikiem, właśnie dzięki lekcjom w TUTORZE. Co się tyczy atmosfery nauczania, jest bardzo przyjazna - każdy z pracowników jest życzliwy. Zajęcia więc są warte swojej ceny.

Małgorzata Bartuś (język angielski)

Nauka języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR, dzięki świetnym warunkom i atmosferze, stworzonej przez Panią Lektorke, daje nie tylko lepsze wyniki w szkole, ale także satysfakcję z dobrego wykorzystania czasu.

Agnieszka Przesór (język angielski)

Uważam, że w Studiu tym nic nie brakuje oraz że wszystko jest zrobione z myślą o klientach. Osobiście jestem bardzo zadowolona, zarówno z wykładowcy, sposobu prowadzenia zajęć oraz materiałów pomocniczych. Myślę, że jest to Studio godne polecenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Paulina Comber (język angielski)

W Studio TUTOR uczę się od listopada 2008 r. i nie mam powodów do narzekania. Podoba mi się, że Studio jest w centrum miasta, każdy może łatwo do niego uczęszczać, i że znajduje się blisko mojej szkoły. Nie mam absolutnie zastrzeżeń do wyposażenia sal dydaktycznych, bo znajduje się w nich wszystko, co jest pomocne do nauki. Z mojej strony propozycją jest może dodatkowo jakiś rzutnik, bo jak wiemy większość naszej społeczności to wzrokowcy. Sale są ładne i przytulne, sprzyjające uczeniu. W Studio jest miła atmosfera, co jest zasługą przyjaznego wyglądu pomieszczeń, grzecznego personelu i przede wszystkim nauczycielki, z której jestem niezmiernie zadowolona.

Anna Midur (język angielski)


Jestem w pełni usatysfakcjonowany nauką w szkole TUTOR.

Wojciech Chojnicki (język angielski)

Jestem bardzo zadowolona z nauczania w tutejszej szkole. Córka osiąga dobre wyniki. Klaudia ma bardzo dobry kontakt z Panią Lektor. Peni Lektor sprawiła, że Klaudia polubiła język angielski i chętnię się go uczy. Wszystkim znajomym polecam tą szkołę.

Klaudia Gabryś (jezyk angielski)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z prowadzonych zajęć. Materiał jest tłumaczony zrozumiale i szybko, by szybko nauczyć się języka. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Lekcje bardzo mi się podobają. Mogę polecić tę szkołę znajomym. Brakuje mi mini wypozyczalni z książkami w języku hiszpańskim.

Grzegorz Pustówka (język hiszpański)

Lekcje bardzo mi się podobają. Materiał jest dobrze wytłumaczony i szybko nam idzie radzenie sobie z nim. Atmosfera na lekcjach jest bardzo miła, nie nudzi nam się. Nie żałuję, że się zapisałam.

Alicja Ćwierdnia (język hiszpański)

Zajęcia są ciekawe, nie można się nudzić. Wszyscy uczniowie biorą czynny udział w lekcjach. Grupa językowa jest mało liczna, dzięki czemu mozna dokładnie zapoznać się z materiałami i wszyscy są angazowani do zajęć. Podoba mi się na lekcjach, ponieważ choć na chwilę można oderwać się od codziennych obowiązków.

Anna Paradecka-Paluszkiewicz (język hiszpański)

Lekcje prowadzone są ciekawie i interesująco, bardzo mi się podobają. Trochę przeraża mnie tempo poznawania tego języka, jednak wiem, że to dobrze. Z kursu jestem bardzo zadowolona. Uważam, że można w krótkim czasie dużo się nauczyć. Atmosfera jest miła i przyjazna.

Joanna Wyka (język hiszpański)

Lekcje języka niemieckiego z Panią Lektor oceniam bardzo pozytywnie. Nauczyciel jest bardzo wymagający, ale to jest bardzo dobre.

Kacper Gach (język niemiecki)

Bardzo mi się podoba w Studiu Językowym. Atmosfera jest przyjazna. Nauka jest prowadzona na wysokim poziomie. Jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie pracy co w szkole.

Tomasz Malik (język niemiecki)

Jestem zadowolona z nauki w Studiu Językowym TUTOR. Uważam, że poziom mojej wiedzy jest lepszy, posiadam szerszy zakres słownictwa. Sądzę, że lekcje doskonale przygotują mnie do matury oraz do ewentualnego kontaktu z językiem angielskim za granicą.

Katarzyna Wójcik (język angielski)

Uczęszczam na kurs języka nagielskiego, na zajęcia indywidualne. Z zajęć jestem zadowolona. Lekcje są urozmaicone, ćwiczone sa wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie. Nauczyciel jest miły i kompetentny. Rozczarowała mnie jedynie organizacja szkoły. Na stronie internetowej widnieje informacja, iż szkoła organizuje egzaminy TELC, co nie potwierdziło się w rzeczywistości.

Katarzyna Żmudka (język angielski)

Myślę, że jest za dużo prac pisemnych, które wpływają negatywnie na moją psychikę. Jednakże herbata pita podczas zajęć jest bardzo dobra. Nasza znajomość języka wzrosla niebywale, tworząc z mojej osoby istnego poliglotę. Będę kontynuował naukę w powyższej szkole, gdyż ma niesamowite zalety, które niezmiernie podwyższają rangę szkoły, która i tak się znacznie podwyższyła wraz z moim uczestnictwem. Dzięki mnie szkoła prezentuje się wyśmienicie!

Marcin Bojarski (język angielski)

Po dwóch miesiącach nauki w Studiu Językowym TUTOR mogę śmiało powiedzieć, iz jestem bardzo zadowolony, że wybrałem włosnie to miejsce do podwyższenia moich umiejętności posługiwania się językami obcymi. Podczas nauki w owym Studio Językowym moje oceny w szkole z języków obcych uległy znacznej poprawie i na początku miały to być lekcje wyrównawcze, jednak teraz dzięki owym lekcjom czuję się w językach obcych coraz lepszy.

Piotr Cybula (język angielski)

Mogę stwierdzić, że podczas nauki języka nagielskiego w Studiu Językowym TUTOR moja znajomość tego języka znacznie się polepszyła. Lekcje języka angielskiego przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze.

Aleksandra Jaromin (język angielski)

Moge stwierdzić, że podczas nauki języka angielskiego w Studiu Językowym TUTOR moja znajomość tego języka znacznie się polepszyła. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Cotygodniowe zajęcia mobilizują mnie do systematycznej pracy.

Monika Stachura (język angielski)

Lekcje są ciekawe, przebiegają w miłej atmosferze. Po ok. 3 miesiącach widzę postepy w porozumiewaniu się i ogólnym odbiorze języka angielskiego, zauważyłam, że coraz bardziej podoba mi się ten język. Fajnym pomysłem jest przeplatanie na zajęciach części pisemnej, słuchowej i rozmowy, efektem jest moje zainteresowanie. Cotygodniowe spotkania mobilizują mnie do większego zainteresowania angielskim. Jedyną trudnością jest dla mnie zapamiętanie dużej liczby nowych słówek, jednak wydaje mi się, że jest to moja niedostateczna ilość czasu poświęcona na ich naukę. ogólnie jestem zadowolona z nauki z Studiu Językowym TUTOR.

Anna Nowak (język angielski)

Dogodne terminy. Miła atmosfera, łatwo przyswajalane materiały. Realizowanie różnych tematów. Nauczyciel profesjonalny, umiejący przekazać swoją wiedzę.

Paweł Dziędziel (język angielski)

Nauka w Studiu Językowym TUTOR jest na wysokim poziomie. Bardzo pasują mi terminy zajęć (sobota 9.00). Uczęszczam na indywidualny tok nauczania i jestem bardzo zadowolony z tych zajęć.

Krzysztof Bogdali (język angielski)

Lekcje są bardzo przyjemne. Można się dużo nauczyć. Zajęcia są w odpowiednich godzinach. Na zajęciach jest miła atmosfera.

Dariusz Bernaś (język angielski)

Jest w porządku; pasuje mi - godziny "ok", ciekawy materiał, miła Pani prowadząca zajęcia.

Paulina Krupska (język angielski)

Podobają mi się zajęcia, Jest tu miła atmosfera, a Pani usiłuje nas czegoś nauczyć. Osobiście uważam, że nasza nauczycielka zdoła nas nauczyć czegokolwiek, więc jestem zadowolony z tego, iż uczestniczę w tych zajęciach.

Patryk Karpicki (język angielski)

Nasze lekcje sa bardzo fajne, zabawne oraz ...

Monika Steczek (język angielski)

Lekcje są ciekawe, zabawne i pouczające.

Monika Węgiel (język angielski)

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo lubię uczęszczać na te zajęcia, ponieważ lubię moją Lektorkę, ponieważ jest bardzo sympatyczna. Podoba mi się system nauczania.

Daria Bębenek (język angielski)

Bardzo mi się tu podoba. Chodzę na 2 języki i obydwa bardzo lubię i lubię moje nauczycielki. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Elżbieta Jakubiec (język angielski)

Nauka w Studiu Językowym TUTOR jest miła oraz przyjemna. Jest pomocna w nauce szkolnej oraz w posługiwaniu się językiem obcym na co dzień, gdy zaistnieje taka konieczność.

Angelika Stybura (język angielski)

W Studiu Językowym TUTOR panuje miła i przyjemna atmosfera. Jestem zadowolona z prowadzonych lekcji angielskiego, które pomagają mi w przygotowaniu sie do matury. Również odpowiadają mi ceny za prowadzone lekcje.

Alicja Czerwik (język angielski)

Uważam, iż na zajęciach z języka angielskiego jest miła atmosfera. Nauka w tej szkole pomogła mi w nadrobieniu i przypomnieniu podstaw z języka angielskiego do matury. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam jak najbardziej.

Agnieszka Klęk (język angielski)

Uważam, że zajęcia z języka angielskiego są przeprowadzone w miłej atmosferze i w bardzo profesjonalnym podejściu. Lekcje z języka angielskiego bardzo mi pomogły w przypomnieniu podstaw maturalnych.

Maciej Łabaj (język angielski)

Jestem zadowolona z kursu, na który uczęszczałam, gdyż miałam okazje podszkolić się w zagadnieniach, które mnie szczególnie interesowały, nie pomijając przy tym pozostałych.

Sylwia Barakeh (język angielski)

Oświadczam, iż jestem zadowolona z usługi Studia Językowego TUTOR. Zajęcia odbywały sie regularnie i miały formę odpowiadajacą moim oczekiwaniom, zaś pracownicy biura okazywali życzliwość i gotowość do oppowiedzi na każde wątpliwości. Serdecznie dziękuję.

Ewa Nowak ( język angielski )

 Moim zdaniem nauka języka obcego w Studium Językowym Tutor była bardzo przyjemna oraz dajaca wiele efektów.Mała ilośc w grupie sprzyjała lepszemu przyswajaniu wiedzy oraz znakomitej atmosferze. Wykwalifikowana kadra potrafiła w sposób przyjemny oraz bezstresowy przekazać materiał.

Maciej Rydzoń ( język angielski ) 

Jestem w pełni usatysfakcjonowany z ukończonego kursu. Wykwalifikowana kadra potrafi w sposób bezstresowy przekazać materiał na zajęcia.

Zbigniew Wójcik ( język angielski )Uważam, ze nauka jezyka obcego w Studiu Językowym TUTOR była bardzo miłym przeżyciem, nauczyłem sie tam wielu przydatnych rzeczy. Bezstresowa nauka, z której wyniosłem wiele korzyści.

Szymon Drzewiecki ( język angielski )

Studio Językowe TUTOR
ul. Dąbrowskiego 3, 32-600 Oświęcim
tel./fax: 033/ 844 37 33
e-mail: biuro@sjtutor.pl
O nas | Nasz zespół | Kursy językowe | SITA | Opinie kursantów | Biuro tłumaczeń | Praca | Centrum
Polityka Cookies | Interhead.pl | 2008/2011
X
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleść w Polityce Cookies.
Akceptuję politykę cookies i wykorzystanie plików cookies w ramach tej strony